Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

14.11.2017

5 filmowych sytuacji, które się NIE zdarzą, jeśli będziesz używać Ryśka

Życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz na co trafisz. Cóż, Rysiek podpisuje się pod tym dwoma łapkami. W życiu mogą nas spotkać przeróżne sytuacje, na które zazwyczaj nie jesteśmy przygotowani. Dokładnie tak samo jest w filmach. To dlatego oglądamy je z zapartym tchem.

 

Zainspirowani tą zbieżnością przygotowaliśmy dla Ciebie 5 filmowych sytuacji, które się NIE zdarzą, jeżeli będziesz używać Ryśka.

Po #1

Nie będziesz musiał jak „Rambo” walczyć z każdą napotkaną przeszkodą

rambo_rysiek

 

Z Ryśkiem nic ani nikt Cię nie zaskoczy! Z wyprzedzeniem dowiadujesz się o  fotoradarach, kontrolach, wypadkach drogowych, tajniakach i innych przeszkodach, które w świecie bez Ryśka mogłyby Ci przeszkodzić podczas drogi.

zgloszenia

Po #2

Nie poczujesz się jak „Kevin sam w domu”

kevin_sam_w_domu_rysiek

 

Rysie to bardzo sprytne i towarzyskie zwierzaki, dlatego w pasku MENU znajduje się jedna przydatna funkcja, którą warto mieć zawsze włączoną: AUTOSTART – a już nigdy nie będziesz podróżować samotnie. Co oznacza? Kiedy tylko rozpoczniesz jazdę samochodem Rysiu sam nastawi swoje wielkie uszy, i zacznie informować Cię o wszystkich misiach w okolicy. Ty nie musisz nawet kiwnąć palcem…

 

autostart rysiek widzimisie

Po #3

Nie będziesz musiał szukać dodatkowych dowodów jak „Sherlock Holmes”

sherlock_holmes_rysiek

 

Rysiek widzi misie i… nagrywa misie! Podróżując z Ryśkiem możesz korzystać również z darmowego wideorejestratora i nagrywać filmy z drogi. Nie musisz posiadać dodatkowego urządzenia, by korzystać z kamerki samochodowej i ostrzegacza w jednym. Własna, darmowa „czarna skrzynka”, do tego w telefonie komórkowym będzie Twoim asem w rękawie w podbramkowej sytuacji – np. po to by  wyjaśnić trudną sytuacji na drodze, sporów z innymi kierującymi, postępowań mandatowych lub odszkodowawczych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się  więcej o zaletach funkcji wideorejestratora, zajrzyj TUTAJ

 

Po #4

Nie dasz sobie zamydlać oczu kłamstwem jak Leonardo DiCaprio w „Wyspie tajemnic”, a ponadto wspólnie z pasażerami nie będziecie musieli słuchać wiązanek przekleństw rodem z „Pulp Fiction”

wyspa_tajemnic_rysiek

 

CB radio – narzędzie wykorzystywane przez niektórych do informowania o przeszkodach na drodze. Jednak niewiele osób wie, że miśki lubią wkręcać kierowców właśnie przez CB radio… (więcej TUTAJ) Na szczęście z Ryśkiem nie dasz się wkręcić w taką zabawę 😊 No i w razie czego nie będziesz musiał tłumaczyć swojemu dziecku co oznaczają te wszystkie przekleństwa, które wybrzmiewają co chwila w CB radio.

 

pulp_fiction_rysiek

Po #5

Nie będziesz musiał uciekać przed policjantami za zbyt szybką jazdę jak Vin Diesel w „Szybkich i Wściekłych”

szybcy_i_wsciekli_rysiek

 

Zawsze będziesz wiedział jakie obowiązuje ograniczenie prędkości. Nie musisz martwić się, że nie wiesz jak szybko powinieneś jechać. Jak mawiają „Wiedza to potęga” dlatego WIEDZ jakie aktualnie obowiązuje Cię ograniczenie prędkości oraz sam zgłaszaj ograniczenia dla innych kierowców. Ponadto przy przekroczeniu prędkości usłyszysz ostrzegający komunikat głosowy. Pamiętaj odjazdowa jazda, to bezpieczna jazda 😊

 

Rysiek_ zgłoś ograniczenia

 

Z Ryśkiem żadna podróż Ci nie straszna! Dzięki niemu będziesz wiedział o misiach w okolicy, co więcej nie musisz pamiętać, żeby go włączyć, to nasz Rysiek sam się o sobie przypomni, tylko musisz mu na to pozwolić 😉 Dodatkowo masz dostęp do darmowego wideorejestratora oraz wiesz jak szybko powinieneś jechać. Rysiek to naprawdę dobry kompan każdej podróży. Będzie mu niezmiernie miło jeśli pokażesz swoją podniesioną łapkę na przykład tu:
fb-art

 

A Twoim zdaniem jakie filmowe sytuacje się NIE zdarzą, jeśli będziesz używać Ryśka?


Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...