naviexpert

NaviExpert

Download and test for free!

Download download

Car navigation NaviExpert

Download NaviExpert for your phone

Orange Orange Huawei AppGallery

or use the operator's version

Orange Play Plus T-mobile
Telefony
Gift

Test the Navigation free for 14 days

You can download and test it first, to later decide whether you want to buy it. You can purchase the app and pay with a card in the app, or you can buy it from your operator.

Opis
Jaroslaw

Jarosław 01/01/2022

Świetna apka. Zawsze mnie prowadzi do celu i to bez mandatów bo wszystko po drodze widzę wcześniej. Np: radary, kontrola policji czy też odcinków pomiary prędkości. Łatwo też podczas jazdy wyszukać interesujące punkty typu konkretne stacje benzynowe albo sklepy i to po nazwie. Standardowo świetny głos kobiecy a nie jakiś tam męski mówi nam gdzie jechać. Na uwagę zasługuje też funkcja powiadomienia o przekraczaniu prędkości dozwolonej. Mógłbym jeszcze zachwalać ale kończy się miejsce na wpis 🤗

Ocena
Mirka

Mirka 21/02/2022

Mały programik, wielkie możliwości! Super działa u mnie na słabym tablecie z modułem 3G w porównaniu do innych znanych Markowych programów które zapychały i totalnie spowalniały sprzęt. Gratuluje programistom, super robota!!!

Ocena
Jakub

Jakub 22/02/2022

Jestem bardzo zadowolony z tej nawigacji, bardzo dobrze wyznacza trasę i omija korki. Nie zdarzyło mi się aby mapa była nieaktualna (nawet na świeżo remontowanych odcinkach) a ostrzeżenia o zdarzeniach drogowych są zwykle trafne. Dodatkowy + za głos Geralta ;) Z pewnością będę dalej z niej korzystał.

Ocena
Andrzej

Andrzej 30/11/2021

Warta na 100% swojej ceny, bardzo dobrze prowadzi do celu Po jakimś czasie korzystania postanowiłem wypróbować inne nawigację płatne i nigdy więcej nie zdradzę NaviExpert - jest NAJLEPSZA!!

Ocena
Stanisław

Stanisław 31/12/2021

Świetna i dokładna mapa. Nowe osiedla szybciej dodawane niż u konkurencji, możliwość zgłaszania poprawek (szybko nanoszone) no i pokazywanie zawczasu zmiany ograniczenia prędkości - bardzo ważne dla jazdy ciężkim vanem no i ze względu na mandaty 😁

Ocena
Jarek

Jarek 30/12/2021

Genialna aplikacja, jestem zaskoczony szczególnie odcinkowym pomiarem prędkości. Szybko nanoszą zmiany na mapach. Konkurencja jest daleko w tyle.

Ocena
Łukasz

Łukasz 31/12/2021

Użytkuje tą nawigację od ponad 5 lat i mogę śmiało powiedzieć, że to najlepsza nawigacja samochodowa z jakiej korzystałem. Świetnie omija korki, pokazuje co się dzieje na drodze i gdzie są kontrolę. Polecam

Ocena
Gift

Join NaviExpert community

It is thanks to the drivers who travel with NaviExpert, that our Navigation helps our users
avoid traffic and warns them about road incidents so well. THANK YOU!
See what our users value in our Navigation.

Check reviewscheck reviews

See our travel inspirations