facebook
naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Testy NE beta (14.x

Strona 23 / 27

Intimo
Posty: 11
(@intimo)
Active Member

Mnie w często używane dość dobrze podpowiada w zależności od dnia tygodnia i pory tego dnia. Mam pracę bardzo zmienną, ale mam też stałe punkty o mniej więcej stałych porach dnia i stałych dniach. Nie zauważyłem większego pogorszenia. No może było jakieś załamanie około października i listopada ale jest już ok.

Odpowiedz
jomamoto
Posty: 13
(@jomamoto)
Active Member

Poproszę o ikony potwierdzania zgłoszeń na Android Auto bo ich nie widzę. Nie widzę też odcinkowego pomiaru prędkości.

Odpowiedz
hardtmuth
Posty: 74
(@hardtmuth)
Trusted Member

Chwaliłem i chwaliłem i dzisaj musiałem odpalić GM, bo navi siadła kompletnie. Wskaźnik po drodze zamierał całkowicie. Co jakiś czas AA ubijalo NE z info że nie odpowiada. Ponowne włączenie i kontynuacja trasy skutkowała chwilowym odświeżeniem pozycji aktualnej i zaraz wszystko zamierało. Interfejs odpowiadał. Zakończ Navi i ponowne wyznaczenie też jednorazowo odświeżało.

Prośba o kod aktywujący zgłoszenie raportu do debugu jaki trzeba wpisać w pole adresu, bo bym Wam wysłał dane. Na telefonie apka żyła.

Na GM nawigacja działała płynnie. Ale brakowało NE :).

Ze zmian - ostatni update telefonu o soft producenta. S22. Samochód rav4 przez AAW.

14.11 NE

Odpowiedz
Mentos11
Posty: 36
(@mentos11)
Eminent Member

Mam najnowszą wersję NE AAe już nic sie nie zmieniło ale tak jak pisałem wcześniej automatyczne zoomowanie za bardzo przybliża obraz co powoduje ze nie widzę np. zakretu , skrzyżowania na ekranie ?!
Ze złych wieści nawigowanie w tunelu nie działa, nawigacja stoi i czeka na ponowne złapanie sygnału GPS 🙁

Odpowiedz
Intimo
Posty: 11
(@intimo)
Active Member

Mentos, a kiedyś nawigowanie w tunelu działało, przecież tego nie da się zrobić wg NE.

Odpowiedz
Strona 23 / 27
Udostępnij: