facebook
naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Problem ze strzałką...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Problem ze strzałką pozycji na Xiaomi

Strona 1 / 2

Aga NE
Posty: 143
Admin
Twórca tematu
(@aga-ne)
Estimable Member

Cześć, dla czytelności zakładam odrębny wątek na ten temat. W wątku o testach alfa wielu z Was narzekało na skokowe przesuwanie się strzałki pozycji lub całkowite zamieranie strzałki pozycji przy prawidłowych komunikatach o manewrach itd. Problem pojawiał się gdy aplikacja mobilna na telefonie działała w tle lub przy zablokowanym ekranie telefonu.

Wiem, że części z Was pomogły zmiany ustawień baterii, ale części niestety nie. Mam do Was prośbę (szczególnie do tych, którym nie pomogły zmiany ustawień baterii) abyście sprawdzili następujące:

-> jeżeli nie macie włączonej pływającej ikony - włączcie ją w Ustawieniach - Ekran - Pływająca ikona podczas pracy w tle (wariant DUŻA lub MAŁA),
-> następnie sprawdźcie działanie aplikacji na AA - jednocześnie mając zablokowany ekran telefonu/aplikację w tle.

Wg. naszych testów powinno to pomóc. Dajcie znać, czy u Was też działa to lepiej po włączeniu pływającej ikony niż bez.

11 Odpowiedzi
hardtmuth
Posty: 74
(@hardtmuth)
Trusted Member

Testowałem ostatnie dni i nie zauważyłem poprawy, a widzę, że pływająca jest aktywna, bo jak włączę NE na telefonie (od AA odłączone), to pływającą widzę ikonę. Testowałem na dwóch autach, jedno AAwireless Toyota, drugie AAkabel Kia, telefon Honor Play. Bywa, że leci akceptowalnie płynnie (częściej obserwuje to w aucie z AAwireless), ale na pewno po zmianie na float icon nic się nie poprawiło.

Dzisiaj np. w Kia po kablu widziałem konika (lekkiego). Oczywiście w ostatnich miesiącach poprawiliście (czuję, że mimo braku danych lokalizacji robicie płynną zmianę pozycji, by nie była taka drastyczna jak w alfie) to znacznie, w porównaniu do alfy jest niebo a ziemia, ale jak odpalę NE na telefonie (miałem przez chwilę auto z uchwytem i bez AA), to byłem w szoku jak płynnie NE wyświetla obraz na telefonie :).

Oczywiście nie mam takich wymagań dla mnie to jest akceptowalne, ale czuję, że pokolenie Z może tego nie przeżyć ;-).

Odpowiedz
hardtmuth
Posty: 74
(@hardtmuth)
Trusted Member

No i dzisiaj zrobiłem kilka h i widziałem, że strzałka leci płynnie na tyle na ile mogłem popatrzeć na ekran.

Odpowiedz
Tom123
Posty: 3
(@tom123)
Active Member

U mnie działało od ostatniej aktualizacji do dzisiaj. Rano jak jechałem do pracy działo płynie, po południu jak wracałem już strzałka stała. Po odblokowaniu telefonu działa jak kiedyś. Nie robiłem żadnych aktualizacji telefon leżał cały dzień bez dostępu to internetu. Ustawienia baterii przełączone na "bez ograniczeń" pływające okna właczone w uprawnieniach wszystkie zgody sa włączone.

Odpowiedz
3 Odpowiedzi
Tom123
(@tom123)

Active Member
Posty: 3

mała aktualizacja, dziś nagle samo zaczęło ponownie działać.

Odpowiedz
KamilaSajko
(@kamilasajko)

New Member
Posty: 1

U mnie też właśnie

Odpowiedz
Szymon NE
Admin
(@szymon-ne)

Active Member
Posty: 7

Z postu usunąłem reklamę zewnętrznego serwisu. Na forum zabrania się umieszczania reklam tego typu. Kolejne wiadomości zawierające reklamę będą usuwane w całości.

Odpowiedz
marcinmaxi
Posty: 1
(@marcinmaxi)
New Member

a jak ustawić strzałkę zamiast kropki ? , wersja 15.4.0 

Odpowiedz
1 Odpowiedz
Michal1983
(@michal1983)

Estimable Member
Posty: 130

@marcinmaxi Kiedy wskaźnik był w formie choinki aby go zmienić trzeba było użyć kodu w polu wyszukiwania, więc nie ma nigdzie opcji ewentualnej zmiany wyglądu wskaźnika.

Odpowiedz
Strona 1 / 2
Udostępnij: