facebook
naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Propozycje zmian/no...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Propozycje zmian/nowych funkcjonalności w NE

Strona 4 / 4

PiT3R
Posty: 1
(@pit3r)
New Member

Szanowni,
Mam taką propozycję, ale na początku pytanie - dlaczego wyznaczam trasę, mam do wyboru trasę A (którą NE chce mnie domyślnie prowadzić) oraz B, która różni się czasem dojadu (np. +15 minut). Ruszam, początkowo obie trasy się pokrywają, zbliżam się do momentu podjęcia decyzji i teraz:
Robię widok podglądu i okazuje się, że jest jeszcze trasa C, która jest alternatywą po wybraniu trasy B, a jej czas to (+3minuty względem trasy A i -12minut względem trasy B) Dlaczego na NE początkowo nie daje wyboru trasa A (sugerowana) i trasa B (+3minuty)? Jestem wprowadzony w błąd bo nie widzę w czasie nawigacji trasy C! Dlaczego ja mam klikać w trakcie jazdy?
Skoro musi tak być to propozycja.
Proszę o czytelne wyświetlenie podczas nawigacji (dodatkowa churka, nie wiem), że istnieje jeszcze trasa C po tym jak wybiorę pierwotną trasę B.

Mam nadzieję, że mój wywód jest zrozumiały 🙂 Jest to moim zdaniem spory błąd. Ponieważ znam teren i trasa A prowadzi przez upierdliwy przejazd kolejowy i wolę wybrać trasę C, która jest bezkolizyjna z trasą kolejową tylko NE pokazuje mi - jedź na przejazd lub +15minut co nie jest prawdą.

Jestem ciekaw jak wygląda to u innych, przetestujcie to i co na to drogie NE.

Typ trasy: najszybsza

Pozdrawiam

Odpowiedz
Cichy69
Posty: 1
(@cichy69)
New Member

Dobry wieczór wszystkim.
Dotychczas bardzo dobrze układała mi się współpraca z Działem Obsługi podczas zgłaszania problemów przez Google Play - teraz przyszła pora na Forum.
Sprawa dotyczy głośności podczas korzystania z aplikacji w Android Auto. W ustawieniach powinna być możliwość:
- regulacji głośności aplikacji - teraz jest tylko głośność systemowa AA,
- dodać opcję/możliwość wyłączenia ściszania muzyki podczas odtwarzania komunikatów (konkurencja ma takie opcję).

Odpowiedz
raketyp
Posty: 1
(@raketyp)
New Member

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące ulepszenia starego forum, których nie ma tutaj, opublikuj je tutaj. Na przykład funkcja ustawiania objazdów w określonych odstępach czasu (np. 10, 20 lub 30 minut) może być przydatna podczas jazdy w nieznanych obszarach. Dodatkowo, wyświetlanie drugiego manewru nie poniżej 500 m, ale być może 1000 m dałoby kierowcom więcej czasu na zmianę pasa ruchu na zatłoczonych ulicach iw miastach.

Odpowiedz
jacekp1313
Posty: 10
Twórca tematu
(@jacekp1313)
Użytkownik

O drugim manewrze wspominam od kilku lat... Tak samo wybór wielkości czasu stania w korku dla którego ma być wyznaczany objazd (tak miało np. rewelacyjne iGO)

Odpowiedz
fobo
Posty: 7
 fobo
(@fobo)
Active Member

- wyłącz po rozłączeniu z CarPlay lub BT

Odpowiedz
1 Odpowiedz
jomamoto
(@jomamoto)

Active Member
Posty: 13

@fobo to koniecznie bo często się później nie da wyłączyć.

 

Odpowiedz
Strona 4 / 4
Udostępnij: