facebook
naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Propozycje zmian/nowych funkcjonalności w NE

Strona 4 / 4

PiT3R
(@pit3r)
Nowy Użytkownik

Szanowni,
Mam taką propozycję, ale na początku pytanie - dlaczego wyznaczam trasę, mam do wyboru trasę A (którą NE chce mnie domyślnie prowadzić) oraz B, która różni się czasem dojadu (np. +15 minut). Ruszam, początkowo obie trasy się pokrywają, zbliżam się do momentu podjęcia decyzji i teraz:
Robię widok podglądu i okazuje się, że jest jeszcze trasa C, która jest alternatywą po wybraniu trasy B, a jej czas to (+3minuty względem trasy A i -12minut względem trasy B) Dlaczego na NE początkowo nie daje wyboru trasa A (sugerowana) i trasa B (+3minuty)? Jestem wprowadzony w błąd bo nie widzę w czasie nawigacji trasy C! Dlaczego ja mam klikać w trakcie jazdy?
Skoro musi tak być to propozycja.
Proszę o czytelne wyświetlenie podczas nawigacji (dodatkowa churka, nie wiem), że istnieje jeszcze trasa C po tym jak wybiorę pierwotną trasę B.

Mam nadzieję, że mój wywód jest zrozumiały 🙂 Jest to moim zdaniem spory błąd. Ponieważ znam teren i trasa A prowadzi przez upierdliwy przejazd kolejowy i wolę wybrać trasę C, która jest bezkolizyjna z trasą kolejową tylko NE pokazuje mi - jedź na przejazd lub +15minut co nie jest prawdą.

Jestem ciekaw jak wygląda to u innych, przetestujcie to i co na to drogie NE.

Typ trasy: najszybsza

Pozdrawiam

Odpowiedz
Strona 4 / 4
Udostępnij: