facebook
naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Naviexpert a radio ...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Naviexpert a radio samochodowe na androidzie


kosonowski
Posty: 1
Twórca tematu
(@kosonowski)
New Member

Cześć wszystkim!

Ogólnie jestem nowym i zadowolonym użytkownikiem ale mam kilka uwag. Używam nawigacji w smartfonie z Androidem jak i w radiu samochodowym Isudar w samochodzie i tu pojawia się problem, gdyż nawigacja może działać tylko na jednym urządzeniu. Irytujące jest to ciągłe przelogowywyanie się. Czy nie idzie zrobić by aplikacja działała na kilu urządzeniach ale np. można było nawigować tylko na jednym w tym samym czasie. Kolejna sprawa to cień pod strzałką nawigacyjną w wersji na samochodzie cień jest strasznie popikselowany, wygląda to strasznie źle. Czy idzie wprowadzić opcję wyłączenia efektu cienia albo to naprawić? Kolejny błąd jaki znalazłem to w momencie gdy uruchomimy nawigację w trybie podzielonego ekranu a orientacja jest pionowa to strzałka nawigacji zamiast wycentrowania jak na telefonie jest przesunięta mocno w prawo. Zdjęcie obu przypadków w załączniku.

Jeżdżę też dużo motocyklem czy można wprowadzić opcję nawigacji dla motocyklów w sensie dróg lokalnych i krętych? Fajnie gdyby w nawigacji tak jak w sygic pojawiła się stała informacja odległości do najbliższej stacji benzynowej na trasie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Tagi tematyczne
1 Odpowiedź
Lukasz NE
Posty: 27
Admin
(@lukasz-ne)
Eminent Member

Cześć,

 

na wstępie dzięki za zgłoszenie. Widzę ze screena, że na swoim radioodtwarzaczu uruchamiasz aplikację mobilną. Czy Twoje radio samochodowe wspiera Android Auto? Jeśli tak to polecałbym uruchamiać NaviExperta właśnie przez Android Auto - nie będzie konieczności przelogowywania się, również ten cień pod indykatorem nie powinien występować oraz przesunięcie kamery w prawo na podzielonym ekranie.

Co do tras motocyklowych nie mamy tego w planach, natomiast mamy w planach wyświetlanie najbliższej stacji benzynowej w trakcie nawigacji 🙂

Odpowiedz
Udostępnij: