facebook
naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Ograniczenie prędko...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Ograniczenie prędkości na ekranie AA

Strona 2 / 3

KuchorzKFC
Posty: 2
(@kuchorzkfc)
New Member

mi wszystko działa 🙂 portal pogodowy

Myślę że przyda wam się przy okazji planowania jakiegoś wypadu

Odpowiedz
macro
Posty: 24
(@macro)
Eminent Member

Prędkościomierz u mnie zawsze dodaje ok. 4km/h więc sobie dodaję do aktualnego wskazania i wiem. Najlepiej by było, jakby funkcja wskaźnika aktualnej prędkości była możliwa do wyłączenia i każdy sam zdecyduje czy chce ją widzieć czy nie.
Oprócz tego, niektóre aplikacje zmieniają sposób wyświetlania znaku aktualnego ograniczenia prędkości (np. powiększa się) jeśli ta prędkość jest przekroczona - to wydaje się też dobrym rozwiązaniem.

Odpowiedz
marekwar
Posty: 110
(@marekwar)
Estimable Member

Ostatnio najczęściej jeździłem na GM. Zasadniczą wadą dla mnie jest brak ciągłego pokazywania ograniczeń prędkości wraz z wizualną informacją o jej przekroczeniu - podobnie jak w Automapie. Jeśli chodzi o ostrzeganie to i tak używam Yanosika.
Na rynku wygra aplikacja, która zapewni dobre trasy, traffic, wskaźnik prędkości rzeczywistej vs. ograniczenie i efektywne ostrzeganie. Pozostałe wymrą.

Odpowiedz
Detpol
Posty: 2
(@detpol)
New Member

Też tak myślę podstawą dobrej nawigacji jest wyznaczanie tras (najlepiej możliwość pomiędzy szybką, ekonomiczną i krótką), reagowanie online za korki i inne zdarzenia drogowe i ostrzeganie przed kontrolą drogową i radarami (wizualne i dźwiękowe). Jest jeszcze jedna bardzo pożyteczna funkcja która występowała kiedyś w nawigacjach stacjonarnych - w przypadku na trafienie na zamkniętą drogę na wyznaczonej trasie wystarczyło najechać palcem i wybrać funkcję (zamknięta) i nawigacja automatycznie przeliczała alternatywną trasę.

Odpowiedz
lchmiel
Posty: 139
(@lchmiel)
Estimable Member

Bardzo bym się cieszył ze średniej na odcinkowym pomiarze prędkości, gdziekolwiek by się znalazła. O ile nie zasłoni prędkości chwilowej. Kilka dni temu jechałem takim odcinkiem gdzieś na S8 między Bemowem a Morami, i średniej NE nie pokazuje. Albo ja jestem już całkiem nietomny.

Odpowiedz
Strona 2 / 3
Udostępnij: