facebook
naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Ograniczenia prędko...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[Przyklejony] Ograniczenia prędkości i ich korygowanie

Strona 2 / 2

g6pl
Posty: 2
 g6pl
(@g6pl)
New Member

Ja jeszcze bym dodał opcję informowania o przekroczeniu prędkości tylko raz lub co jakiś określony czas. Informacja o przekroczonej prędkości żeby działała także gdy nie wyznaczymy trasy... w Android Auto to by zastąpiło wbudowanego asystenta, który nie jest dokładny jak NE, a jak wiemy wszystkie nowe auta muszą mieć tą opcje na pokładzie (kamera z rozpoznawaniem znaków lub wbudowana nawigacja ze znakami i komunikat)

Odpowiedz
algi
Posty: 24
 algi
Twórca tematu
(@algi)
Użytkownik

Powoli nie da się jeździć z informacją o przekroczeniu prędkości bo pomimo ustawienia +30 to gada ciągle  głupoty bo ma na mapie 40 a w rzeczywistosci na słupku 70... i tak kilka razy na jednej drodze.  Przez brak wielokrotnie proponowanej funkcjonalności zgłaszania rzeczywistych ograniczeń prędkości,  funkcja ostrzegania o przekroczeniu prędkości w NE staje się bezużyteczna bo więcej  bzdur na mapie niż prawidłowych ograniczeń. 

Czy coś z tym będzie robione czy zostanie taki syf?

Odpowiedz
1 Odpowiedz
Michal1983
(@michal1983)

Estimable Member
Posty: 130

@algi To i tak jest nic przy tych głupotach jakie są w TOMTOM. Renomowana aplikacji, a ograniczenia prędkości chyba z księżyca wzięte.

Odpowiedz
algi
Posty: 24
 algi
Twórca tematu
(@algi)
Użytkownik

Dziś na trasie do pracy liczyłem sobie "skuteczność odwzorowania ograniczeń prędkości" czyli co na drodze a co w aplikacji.   Tylko 43% ograniczeń prędkości w NE pokrywa się z rzeczywistością.  TRAGEDIA!

A tak łatwo to poprawić...

Odpowiedz
Strona 2 / 2
Udostępnij: