facebook
naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
[Android auto] Najb...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[Android auto] Najbliższe stacje benzynowe

Strona 1 / 2

Domel
Posty: 3
Twórca tematu
(@domel)
Active Member

Ostatnio w wersji na Android pojawiła się opcja wyświetlenia dwóch najbliższych stacji na trasie. Czy jest szansa, że ta opcja pojawi się także na AA?

13 Odpowiedzi
Aga NE
Posty: 155
Admin
(@aga-ne)
Estimable Member

Cześć @domel, w najbliższych tygodniach nie. Android Auto mocno ogranicza ilość klikalnych elementów na ekranie, i niestety dodanie tej funkcji w formie takiej jak ma to miejsce w wersji mobilnej nie jest sprawą prostą. Niemniej jednak, docelowo chcielibyśmy aby ta opcja i na AA się pojawiła, niestety nie wiemy kiedy uda się to wprowadzić. 

Odpowiedz
3 Odpowiedzi
tomasz.zbronski
(@tomasz-zbronski)

Eminent Member
Posty: 19

@aga-ne Dzień dobry. Zróbcie w takim razie tak jak w Sygic na AA, ikony są jaka stacja za ile chodź nie da się kliknąć aby dodać do trasy. Mnie osobiście w zupełności wystarcza.

Bardziej interesuje mnie aby znów można decydować, które punkty POI mają się wyświetlać, prośba o zrobienie coś w tym temacie. Było lecz zostało wycofane.

Odpowiedz
psur
 psur
(@psur)

Trusted Member
Posty: 38

@tomasz-zbronski Tak, wybór wyświetlanych kategorii POI to była bardzo dobra sprawa i szkoda, że to zostało wyrzucone - strzał w stopę. Teraz jak planuję jakiś turystyczny wypad to często używam konkurencji, bo tam widać atrakcje turystyczne, zabytki, kościoły itp. - można się zorientować w okolicy.

Odpowiedz
shogel
(@shogel)

New Member
Posty: 1

@aga-ne na prawdę super jeśli dało by sięt owprowadzić na android auto, bo przecież większość jednak podłącza siępod samochód, takżę w tej sytuacji nie możemy z tej funkcji korzystać. I też przychylam się do opini pooprzednika, może byćto informacja nieklikalna, jeśli coś to ułatwi.

Odpowiedz
psur
Posty: 38
 psur
(@psur)
Trusted Member

A czy to się pojawiło w wersji beta czy w normalnej? Używam zwykłej i nie zauważyłem takiej opcji.

Odpowiedz
Domel
Posty: 3
Twórca tematu
(@domel)
Active Member

W sumie nie wiem czy to wersja beta czy nie. Jest to w wersji 15.10 i trzeba to włączyć w ustawieniach.

Odpowiedz
3 Odpowiedzi
psur
 psur
(@psur)

Trusted Member
Posty: 38

@domel Właśnie kilka dni temu była aktualizacja i już to mam. Bardzo przydatne, choć mam dwa zastrzeżenia:

1. Zamiast stacji Lotos powinien być MOL, bo przecież Lotosy znikają i zamieniają się na MOL lub Orlen.

2. Jak zacząłem się bawić ustawieniami, które stacje mają być wyświetlane to przestało się to w ogóle wyświetlać. Dopiero jak odznaczyłem całą opcję i poklikałem jeszcze z powrotem w poszczególne marki to zaczęło z powrotem działać.

Odpowiedz
Aga NE
Admin
(@aga-ne)

Estimable Member
Posty: 155

@psur 
1. Tak, niebawem Lotos zniknie z tej listy, pracujemy z sieciami innych stacji benzynowych nad uzyskaniem prawa do wykorzystywania loga w aplikacji, wtedy też pojawią się one jako kategorie do wyboru w ustawieniach. 

2. Dzięki, sprawdzimy ten scenariusz. 

Odpowiedz
psur
 psur
(@psur)

Trusted Member
Posty: 38

@aga-ne Fajnie! Ale jeszcze raz: funkcja jest super, pokazuje po której stronie jest stacja i bardzo fajna jest też interaktywność, że można dodać do trasy.

Odpowiedz
doboju
Posty: 28
(@doboju)
Eminent Member

Nie mam szczegółowych informacji na temat przyszłych aktualizacji aplikacji, ale dodanie opcji wyświetlania dwóch najbliższych stacji na Androidzie może sugerować, że funkcjonalność ta jest popularna i może być wdrożona również na innych platformach, w tym na AA. Najlepiej obserwować oficjalne komunikaty lub aktualizacje aplikacji, aby być na bieżąco z nowymi funkcjami.

Odpowiedz
Strona 1 / 2
Udostępnij: