facebook
naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Testy NE 15.x.x

Strona 4 / 12

tomasz.zbronski
Posty: 16
(@tomasz-zbronski)
Active Member

Dzień dobry,

czy można przywrócić, które POI mają się wyświetlać oraz możliwość pomijania promów.

Odpowiedz
psur
Posty: 31
 psur
(@psur)
Eminent Member

Popieram przywrócenie POI! To duży brak i tutaj niestety NE odstaje od konkurencji.

Odpowiedz
muddy
Posty: 8
(@muddy)
Active Member

Po zainstalowaniu wersji 15.1.0(m) w Android Auto (wersja 9.4.631624-release) aktualizacja mapy i danych na ekranie w trakcie nawigacji następuje "skokowo" raz na ok. 8-10 sekund. Wcześniej działało płynnie. Telefon to Samsung S23 Ultra, samochód - Subaru Forester 2021 (jeśli to ma jakieś znaczenie), 

Odpowiedz
hardtmuth
Posty: 74
(@hardtmuth)
Trusted Member

U mnie w nowej wersji brakuje części ikonem na mapie (na trasie) z informacją o ograniczeniu prędkości. Dawniej niemalże każdy znak był dodany, a teraz tylko część (mniejszość widzę), wiem, że dawniej były w tym miejscu dodane.

Telefon się oczywiście grzeje, na szczęście długich tras nie mam, nie przeszkadza, a jak jest źle to ładuje przewodem i telefon wtykam w kratkę wentylacyjna ;).

Brakuje mi cały czas zgłaszania/anulowania zdarzeń na drugim kierunku (wiem, że ciężko przez samo AA/Google).

Fajnie byłoby móc niezależnie regulować dystanse powiadomień dla radarów/manewrów, albo np. skoro potwierdziłem jakieś miejsce (np. ze stoją gdzieś) to po co po tych 100 m przejechanych mówi, że stoją.

Odpowiedz
lchmiel
Posty: 139
(@lchmiel)
Estimable Member

Inna historia: "Ulubione" i grupy w nich. W niektórych grupach są wszystkie pozycje, w innych nie. Na przykład, w grupie "Weterynarz" jest tylko jeden z pięciu, a wszyscy są zapisani w spisie ulubionych pod nazwami zaczynającymi się na "W". Czyli wszyscy w spisie są grubo powyżej setnej pozycji.

Odpowiedz
Strona 4 / 12
Udostępnij: