naviexpert

Nawigacja Plus

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Podsumowanie 2019 roku, czyli 5 najważniejszych zmian w Nawigacji Plus 30.01.2020 Podsumowanie 2019 roku, czyli 5 najważniejszych zmian w Nawigacji Plus

Każdy rok przynosi nowe wyzwania i cele, które konsekwentnie realizujemy, by nasza aplikacja była sprawnie działającym i przydatnym narzędziem. To dla Was, naszych użytkowników, wprowadzamy kolejne funkcje i udogodnienia. Dzięki temu Nawigacja Plus staje się nieodłącznym partnerem podróży i pilotem, z którym możesz bezpiecznie podróżować po Polsce i Europie.

Gorące zmiany na wiosnę

Wprowadzanie nowych funkcji rozpoczęliśmy już wczesną wiosną. To właśnie w marcu pojawiła się opcja udostępniania znajomym lokalizacji GPS na żywo. Ta przydatna funkcja pozwala na dzielenie się z bliskimi aktualną pozycją na trasie, dzięki czemu inni widzą, na jakim odcinku trasy się znajdujemy i jaki dystans dzieli nas od celu podróży. Reakcja użytkowników mówi sama za siebie – to była opcja, na którą czekaliście! Z podobnie ciepłym przyjęciem spotkała się kolejna wprowadzona na wiosnę funkcjonalność, czyli możliwość personalizacji komunikatu „Zwolnij”. Słowa nakłaniające do zmniejszenia prędkości, wypowiadane przez członka rodziny czy przyjaciela, skutecznie zachęcają do zwolnienia tempa jazdy i przestrzegania przepisów.

Optymalizacja podróży – w sam raz na wakacje

Kolejne nowości w aplikacji pojawiły się w sierpniu, czyli miesiącu najchętniej wykorzystywanym przez Polaków na urlop. W tym okresie udostępniliśmy za darmo opcję optymalizacji tras wielopunktowych. Podczas długich wojaży odwiedzamy różne miejsca, często oddalone od siebie. Brak odpowiedniego zaplanowania trasy sprawia, że dystans się zwiększa a dodatkowe przystanki wydłużają czas podróży. Nie z Nawigacją Plus! Optymalizacja tras wielopunktowych ułatwi podróżowanie zarówno na długich dystansach, jak i codzienne przemieszczanie się po mieście. Od sierpnia 2019 całkowicie za darmo dla wszystkich użytkowników Nawigacji Plus.

Jesienna chandra nas nie dotyczy

W naszej branży nie ma czasu na nudę. Jesienią 2019 nie zwalnialiśmy tempa! W październiku odświeżyliśmy interfejs w trybie mapy bez nawigacji, by aplikacja prezentowała się jeszcze lepiej i była przyjemna dla oka. W końcu sprawna nawigacja to podstawa, jednak przyjazna szata graficzna również nie pozostaje bez wpływu na jej użytkowanie.

Lider na rynku aplikacji nawigacyjnych

Nawigacja Plus została też doceniona przez niezależnych dziennikarzy, a jej niezawodność poparta w testach nawigacji organizowanych przez miesięcznik „Auto Moto” i tygodnik „Motor”. Oba magazyny zgodnie uznały NaviExpert stojącego za Nawigacją Plus, za najlepszą aplikację pod względem branych pod uwagę ostrzeżeń o kontrolach drogowych, jak i informacji o limitach prędkości.

Plany na 2020 już wcielamy w życie

Choć miało to być podsumowanie ubiegłego roku, musimy się pochwalić także tegorocznymi dokonaniami. Mimo iż styczeń jeszcze się nie skończył, nam udało się już wprowadzić nowe funkcje. Udostępniliśmy geotargetowane powiadomienia o wypadkach drogowych, by jeszcze sprawniej informować Was o bieżącej sytuacji na drodze.

Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami dotyczącymi aplikacji i jeszcze pełniej wykorzystywać możliwości jakie daje Nawigacja Plus, zaglądajcie na naszego bloga.

Szerokości!