naviexpert

Nawigacja Orange

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

Rozwijamy nawigację GPS dla Ciebie

Rozwijamy nawigację GPS dla Ciebie

Każdego roku wprowadzamy usprawnienia w działaniu i nowe funkcjonalności do naszej nawigacji, aby jeszcze lepiej wyznaczać dla Was trasy do celu. Styczeń to dobry miesiąc na podsumowanie minionego roku. Dlatego postanowiliśmy w skrócie przedstawić nowości, jakie wprowadziliśmy do Nawigacji Orange. Sprawdźcie, co zmieniło się w 2019 roku!

Intensywny początek roku

Wprowadzanie nowych funkcji rozpoczęliśmy już w marcu, to właśnie wtedy dodaliśmy do Nawigacji Orange opcję nagrywania komunikatu „Zwolnij” przez bliską osobę. Personalizacja głosu to szansa, aby skuteczniej wpłynąć na zachowanie kierowcy; nic nie ma większej siły perswazji niż głos dziecka lub małżonka, zachęcający do bezpieczniejszej jazdy.

Przyspieszenie prac w wakacje

W trakcie wakacji nie zwalnialiśmy tempa. Wiedząc, że jest to czas wzmożonych podróży, udostępniliśmy funkcję optymalizacji tras wielopunktowych za darmo. Dzięki temu wszyscy użytkownicy, korzystający z Nawigacji Orange, mogą lepiej zaplanować kolejność odwiedzanych miejsc na trasie i zaoszczędzić cenny czas.

Nie zwalniamy jesienią!

Okres jesienny był czasem, kiedy pracowaliśmy nad interfejsem aplikacji. Odświeżyliśmy wygląd Nawigacji Orange w trybie mapy, aby była ona jeszcze bardziej atrakcyjna i przyjemna w użytkowaniu.

Dwa zwycięskie testy

W 2019 zostaliśmy także docenieni przez niezależnych dziennikarzy, a nasza niezawodność pod względem ostrzeżeń o kontrolach drogowych i informacji o obowiązujących limitach prędkości została dostrzeżona w testach nawigacji organizowanych przez magazyny „Auto Moto” i „Motor”. Oba czasopisma motoryzacyjne zgodnie uznały NaviExpert stojącego za Nawigacją Orange, za najlepszą aplikację nawigacyjną na rynku.

Z nowym rokiem, nowym krokiem

Poza udostępnianiem kolejnych funkcji, stale pracujemy nad zawartością naszej aplikacji. Tylko w  2019 wprowadziliśmy 100 tys. zmian w POI i ponad 33 tys. aktualizacji dotyczących remontów i zmian w organizacji ruchu.

W 2020 nie zwalniamy tempa – jeszcze w styczniu wzbogaciliśmy aplikację o geotargetowane powiadomienia o wypadkach drogowych, dzięki czemu użytkownicy natychmiast dostają informacje o utrudnieniach na swojej drodze. To, co najbardziej nas cieszy, to satysfakcja kierowców, o czym świadczy stale rosnąca liczba pobrań Nawigacji Orange.