naviexpert

Nawigacja Orange

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

Nowość w Nawigacji Orange – darmowa usługa optymalizacji tras wielopunktowych!

Nowość w Nawigacji Orange – darmowa usługa optymalizacji tras wielopunktowych!

Dotychczas usługę optymalizacji tras obejmował oddzielny abonament. Od teraz w Nawigacji Orange użytkownik ma tę opcję w pakiecie!

Optymalizacja tras wielopunktowych teraz za 0 zł

Nawigacja Orange postanowiła rozszerzyć podstawowy pakiet o dodatkową funkcję, znaną już części klientów pod nazwą „Komiwojażer”, i umożliwić korzystanie z usługi za darmo, w ramach aktywnej subskrypcji w Nawigacji Orange.

Dzięki usłudze optymalizacji tras wielopunktowych Nawigacja Orange wyznaczy trasę w oparciu o:

  • aktualne dane o korkach i remontach,
  • odległości pomiędzy poszczególnymi punktami trasy,
  • szacowany czas, który zamierzasz spędzić w konkretnym miejscu,
  • okna czasowe – przedziały czasowe, domyślnie przeznaczone na dotarcie do konkretnych miejsc.

Wybierz najlepszą trasę z Nawigacją Orange

Korzystając z funkcji Komiwojażer, łatwo i wygodnie zaplanujesz trasę, odwiedzisz wszystkie zaplanowane miejsca oraz oszczędzisz sporo cennego czasu. Dzięki możliwości ustalenia takich szczegółów jak planowany czas przebywania w danym punkcie, a także ram czasowych w jakich zamierzasz dotrzeć do poszczególnych miejsc, podróżowanie staje się prostsze niż myślisz!

Teraz, gdy w ramach standardowego abonamentu Nawigacji Orange otrzymasz opcję optymalizacji tras wielopunktowych, możesz tworzyć spersonalizowane trasy, optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Komiwojażer – usługa nie tylko dla profesjonalistów

Usługa Komiwojażer, dostępna w ramach Nawigacji Orange, będzie przydatna nie tylko dla profesjonalnych kierowców np. przedstawicieli handlowych, kurierów czy serwisantów, którzy w ciągu dnia odwiedzają wiele różnych punktów, ale także świetnie sprawdzi się u każdego kierowcy na co dzień. Dzięki niej skrócisz czas poświęcany na codzienne obowiązki takie jak zakupy, odbieranie dzieci ze szkoły czy załatwianie innych spraw na mieście.

Nieraz zapewne zdarzyło Ci się pokonywać zbędne kilometry i nadrabiać trasy przez brak odpowiedniej organizacji. Z Komiwojażerem wytyczysz optymalną pod względem czasowym drogę, zaoszczędzisz zbędnych kilometrów oraz unikniesz remontów i korków na drodze.

Jak skorzystać?

Aby skorzystać z usługi, wejdź w opcję “Trasa” w aplikacji, dodaj wszystkie punkty które planujesz odwiedzić (“Dodaj przez”) i na końcu wybierz opcję “Optymalizuj”, która pojawi się w dolnej części ekranu. Na końcu całość potwierdzamy przyciskiem “Nawiguj”.

Jeśli nie posiadasz jeszcze Nawigacji Orange, pobierz ją ze sklepu Google Play i skorzystaj z przysługującego Ci darmowego 30-dniowego testu nawigacji. Jeśli już znajdujesz się w gronie stałych abonentów – wypróbuj opcję optymalizacji tras punktowych i wkrocz na nowy poziom komfortu podróżowania!