naviexpert

Nawigacja Orange

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

Majówka z Nawigacją Orange

Majówka z Nawigacją Orange

Długi weekend za pasem, a Ty nie masz jeszcze zaplanowanej trasy? To odpowiedni moment, aby sięgnąć po sprawdzoną nawigację.

Coraz cieplej za oknem, obiecujące prognozy pogody i perspektywa wolnego, to idealna sposobność do tego, by uciec poza miasto. Niezależnie jednak od kierunku w którym się udasz, musisz liczyć się nie tylko z korkami czy wzmożonymi kontrolami drogowymi, ale także innymi czyhającymi na kierowcę pułapkami.

Z pomocą przychodzi Nawigacja Orange, dzięki której nie tylko ominiesz korki oraz skutecznie unikniesz mandatów, ale przede wszystkim dotrzesz bezpiecznie prosto do celu.

Wykorzystaj swój darmowy dostęp do Nawigacji Orange

Zastanawiasz się czy wziąć nawigację na Wielkanoc, czy może na majówkę? Już nie musisz, bowiem teraz możesz wykorzystać swój darmowy dostęp do Nawigacji Orange!

Szczegóły poniżej:

Przez cały czas obowiązywania kontraktu: dla taryf Smart Plan Multi II, Multi II Max oraz Smart Plan LTE Wspólny (kupionych do 30 września 2016 r.)

90 dni za 0 zł:  przy pierwszym uruchomieniu aplikacji dla taryf Smart Plan LTE od 30.09.2016 r.

30 dni za 0 zł: przy pierwszym uruchomieniu aplikacji dla wszystkich pozostałych, którzy nie posiadają taryf  Smart Plan LTE

Po okresie darmowym z usługi można skorzystać za 12,99 zł z VAT co 30 dni

Więcej informacji na znajdziesz na stronie www.orange.pl/nawigacja-orange.

Pobierz aplikację i ciesz się podróżą.

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store Pobierz z witryny Microsoft