naviexpert

Nawigacja Orange

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

Dobra nawigacja – niezastąpiony partner w podróży

Dobra nawigacja – niezastąpiony partner w podróży

Dłuższy wyjazd, podróż służbowa czy codzienna jazda po mieście? Zawsze warto sięgnąć po sprawdzoną i skuteczną nawigację.

Dzięki niej możesz m.in.:

  • Omijać korki i remonty
  • Mieć zawsze aktualne mapy
  • Unikać mandatów
  • Jeździć bezpiecznie
  • Bezstresowo odnajdywać miejsce parkingowe

Jeśli jeszcze nie przetestowałeś Nawigacji Orange, to najwyższy czas to zrobić! Tylko teraz, klienci sieci Orange mogą skorzystać z aplikacji za darmo przez miesiąc, 3 miesiące lub nawet przez cały okres obowiązywania kontraktu, w zależności od posiadanego abonamentu.

Aplikacja jest fabrycznie instalowana w większości telefonów z systemem Android w sieci Orange. Możesz ją też pobrać lub zaktualizować do najnowszej wersji w jednym z trzech marketów z aplikacjami.

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store Pobierz z witryny Microsoft

Co zyskujesz dzięki Nawigacji Orange?

Nawigacja Orange to więcej niż nawigacja i więcej niż antyradar. Dzięki niej:

Ominiesz korki

Nawigacja Orange korzystając z zaawansowanych algorytmów wie jak omijać korki. System Nawigacji Orange posiada anonimowe informacje o prędkościach z jakimi poruszają się samochody na poszczególnych odcinkach dróg. Jeśli więc aplikacja wykryje niższą prędkość, stara się ominąć dany odcinek, wytyczając trasę alternatywną. Efekt? Podróżujesz bez korków i oszczędzasz czas.

Unikniesz mandatów

Nawigacja Orange to także dostęp do informacji o fotoradarach, kontrolach drogowych czy niebezpiecznych miejscach i wypadkach. Aplikacja prezentuje również obowiązujące ograniczenia prędkości. Dzięki zgłoszeniom CB od innych kierowców o aktualnej sytuacji na drodze oraz alertom towarzyszącym przekroczeniu dozwolonej prędkości możesz być spokojny o to, że na drodze absolutnie nic Cię nie zaskoczy.

Masz dostęp do zawsze aktualnych map

Aplikacja działając w trybie online korzysta z codziennie aktualizowanych map, uwzględniających najnowsze odcinki dróg, trwające remonty oraz obowiązujące zmiany w organizacji ruchu. Z Nawigacją Orange zapomnisz o konieczności samodzielnego aktualizowania map za dodatkową opłatą.

Znajdziesz parking

Nawigacja Orange to także szybki i wygodny dostęp do informacji dotyczących odległości do najbliższego parkingu, typie miejsca parkingowego, dniach i godzinach jego otwarcia, a w przypadku parkingu płatnego – koszcie postoju oraz dostępnych formach płatności.

Dodatkowe gadżety

Nawigacja Orange wyposażona jest także w ekran HUD, który dzięki odbiciu lustrzanemu, prezentuje na przedniej szybie auta informacje o najbliższym manewrze, odległości do niego, a także obowiązujące na danym odcinku ograniczenie prędkości i aktualną prędkość pojazdu.  Ten tryb przyda się zwłaszcza kierowcom często podróżującym w nocy.

 

Darmowa nawigacja dla Klientów Orange!

Przez cały czas obowiązywania kontraktu: dla taryf Smart Plan Multi II, Multi II Max oraz Smart Plan LTE Wspólny (kupionych do 30 września 2016 r.)

90 dni za 0 zł:  przy pierwszym uruchomieniu aplikacji dla taryf Smart Plan LTE od 30.09.2016 r.

30 dni za 0 zł: przy pierwszym uruchomieniu aplikacji dla wszystkich pozostałych, którzy nie posiadają taryf  Smart Plan LTE

Po okresie darmowym z usługi można skorzystać za 12,99 zł z VAT co 30 dni

Więcej informacji na znajdziesz na stronie www.orange.pl/nawigacja-orange