naviexpert

Nawigacja Orange

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

Funkcje Nawigacji Orange, o których mogłeś nie wiedzieć

Funkcje Nawigacji Orange, o których mogłeś nie wiedzieć

Ekran HUD, wyznaczanie punktów wzdłuż trasy czy wysyłanie SMS-em czasu dojazdu, to tylko niektóre z dodatkowych opcji dostępnych w Nawigacji Orange.

Nawigacja Orange poza opcją nawigowania, inteligentną funkcją omijania korków, ostrzeżeniami CB i aktualizowanymi na bieżąco mapami, oferuje szereg innych możliwości. Przedstawiamy przydatne funkcje aplikacji, o istnieniu których mogłeś dotąd nie wiedzieć.

 

Ekran HUD

Ekran HUD dzięki odbiciu lustrzanemu prezentuje na przedniej szybie pojazdu informacje o najbliższym manewrze, odległości do niego, a także obowiązujące na danym odcinku ograniczenie prędkości. Na ekranie HUD zobaczymy także aktualną prędkość oraz szacowany czas dojazdu do docelowego miejsca.

Aby włączyć ekran HUD w Nawigacji Orange wystarczy po wytyczeniu trasy na ekranie nawigacyjnym kliknąć przycisk opcji, a następnie wybrać ekran HUD spośród dostępnych kategorii. Każdorazowe dotknięcie ekranu z HUD-em obraca go o 90 stopni, co pozwala dopasować go do poprawnego wyświetlania informacji niezależnie od położenia urządzenia na desce rozdzielczej samochodu.

Ekran HUD w Nawigacji Orange

 

Wyszukaj wzdłuż trasy

Do wcześniej zaplanowanej podróży z powodzeniem dodasz punkty POI znajdujące się na Twojej trasie lub w jej pobliżu. W ten sposób możesz szybko i wygodnie w trakcie jazdy dodać przystanek na posiłek, tankowanie czy odwiedzenie interesującej Cię atrakcji turystycznej.

Aby skorzystać z tej funkcji, po wytyczeniu trasy na ekranie nawigacyjnym kliknij przycisk opcji i Wyszukaj wzdłuż trasy, by móc wskazać interesującą Cię kategorię POI. Przykładowo, wybierając kategorię Stacje paliw na szczycie listy wyników pojawią się stacje położone najbliżej Twojej aktualnej lokalizacji.

Funkcja Wyszukaj wzdłuż trasy w Nawigacji Orange

 

Wyślij czas dojazdu

Osobie, która na Ciebie czeka w prosty sposób możesz wysłać bezpośrednio z Nawigacji Orange wiadomość SMS z informacją o przewidywanym czasie dotarcia na miejsce, szacowanym w oparciu o informacje o korkach na trasie i jej przebiegu.

Funkcja przyda się więc nie tylko Tobie, ale także… Twoim bliskim. Od dziś na pytanie „Kochanie, o której będziesz?” masz gotową, precyzyjną i bardzo wiarygodną odpowiedź.

Wyślij czas dojazdu w Nawigacji Orange

To jednak nie wszystkie opcje, jakie znajdziesz w Nawigacji Orange. O pozostałych cechach nawigacji przeczytasz w naszym poprzednim wpisie.

Nawigacja Orange dostępna jest na systemach operacyjnych – Android, iOS oraz Windows Phone. Nieistotne więc, jakim smartfonem czy tabletem dysponujesz – każdy z nich wskaże Ci drogę do celu.

 

Testuj Nawigację Orange za darmo!

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store Pobierz z witryny Microsoft

Nawet jeśli skorzystałeś już kiedyś z naszej usługi i zużyłeś bezpłatny test nawigacji, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić to ponownie. W planach taryfowych SmartPlan LTE możesz korzystać z Nawigacji Orange w Polsce bezpłatnie przez 90 dni. Wystarczy pobrać aplikację z odpowiedniego Sklepu i uruchomić ją w 90 dni od aktywacji planu taryfowego SmartPlan LTE. Aplikację można też pobrać tu: http://orangewap.naviexpert.pl

To nie wszystko! Klienci taryf Smart Plan Multi II, Multi II Max oraz Smart Plan LTE Wspólny (kupionych do 30 września 2016 r.) mogą korzystać z Nawigacji Orange w Polsce za darmo przez cały czas obowiązywania kontraktu. Pozostali klienci, którzy nie posiadają powyższych planów, również mogą skorzystać z Nawigacji Orange w Polsce bezpłatnie przez 30 dni. Po okresie darmowym koszt dostępu do usługi wynosi 12,99 zł z VAT na 30 dni.