facebook
naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

Kim jesteśmy?

Od lat pomagamy kierowcom kierować się tym, co ważne.

Zaczynaliśmy jako dostawca pierwszej w Polsce nawigacji na smartfony z funkcją omijania korków.
Dziś w naszym portfolio aplikacji mobilnych znajduje się już nie tylko NaviExpert oraz jego wersje operatorskie, ale także wideorejestrator i ostrzegacz Rysiek, a także wyszukiwarka parkingów FindPark.

To jednak nie wszystko. Jako lider rynku LBS (location-based services) w Polsce, firma działająca w obszarach insurtech, telematics i fleet management pomagamy zmotoryzowanym zmieniać ich nawyki za kierownicą, poprawiać bezpieczeństwo na drogach oraz zarządzać biznesem.


Od dłuższego czasu projekty, w które się angażujemy to znacznie więcej niż nawigacja, a dotychczasowa nazwa firmy kojarzyła się głównie z nią. Między innymi właśnie dlatego od grudnia 2017 nasza firma funkcjonuje pod nazwą Telematics Technologies. Więcej informacji na ten temat znajduje się pod tym [linkiem].

Nawigacja NaviExpert
Nawigacja NaviExpert

Od 11 lat tworzymy online’ową nawigację samochodową NaviExpert, z którą codziennie setki tysięcy kierowców omija korki, jest ostrzeganych o sytuacji na drodze, korzysta z aktualnych map

Nawigacja NaviExpert
NaviExpert u operatorów
NaviExpert u operatorów

Nie znasz nas? To może znasz Nawigację Orange, Nawigację Play, Nawigację Plus lub Nawigację T-Mobile? Pod każdą z nich kryje się właśnie NaviExpert

Nawigacja NaviExpert
LINK4 KASA WRACA czyli NaviExpert z telematyką w LINK4
LINK4 KASA WRACA, czyli NaviExpert z telematyką w LINK4

Wierzymy, że nawigacja i usługi wykorzystujące informacje o lokalizacji mogą zmieniać życie i biznes (serio!)

Nawigacja NaviExpert

Od 11 lat tworzymy online’ową nawigację samochodową NaviExpert, z którą codziennie setki tysięcy kierowców omija korki, jest ostrzeganych o sytuacji na drodze, korzysta z aktualnych map i oszczędza czas podczas parkowania.

Za naszymi usługami kryje się potężne know-how, zaawansowane algorytmy i stale aktualizowane informacje o tym co dzieje się na drogach. Codziennie nanosimy setki zmian na mapach, które można obserwować w aplikacji oraz w serwisie NaviExpert Traffic. Swoją wiedzą dzielimy się także za pośrednictwem Twittera, z czego korzystają liczne redakcje informacyjne.

Nawigacja NaviExpert

Nie znasz nas? To może znasz Nawigację Orange, Nawigację Play, Nawigację Plus lub Nawigację T-Mobile? Pod każdą z nich kryje się właśnie NaviExpert, tyle że w wersjach operatorskich, z wygodnymi płatnościami za usługę doliczaną do rachunku telefonicznego. Co w tym wyjątkowego? To, że NaviExpert jest jedyną firmą na rynku posiadającą swoją ofertę u wszystkich czterech operatorów.

Nawigacja NaviExpert

Wierzymy, że nawigacja i usługi wykorzystujące informacje o lokalizacji mogą zmieniać życie i biznes (serio!), dlatego rozwijamy nasze know-how w zakresie telematyki. Od 2015 roku jesteśmy partnerem technologicznym LINK4, należącego do największej na polskim rynku grupy finansowej (PZU-Pekao-Alior). Tym samym dołączyliśmy do grona firm z branży insurtech. Nasza nawigacja w ofercie LINK4 została dodatkowo wyposażona w moduł analizujący styl jazdy kierowców i dając im bezpośrednie wskazówki w zakresie poprawy stylu jazdy przyczynia się do redukcji agresywnych zachowań za kierownicą, a co za tym idzie – poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach.

Nawigacja NaviExpert
Nawigacja NaviExpert
NaviExpert Telematics - telematyka i fleet management

Z naszych rozwiązań dla biznesu korzystają m.in. szkoły nauki jazdy zrzeszone pod szyldem Akademii Auto Świat

Nawigacja NaviExpert
NaviExpert u operatorów
Rysiek WidziMisie, czyli antyradar i wideorejestrator w jednym

Rysiek, to ostrzegacz i wideorejestrator w jednym. Aplikacja, która agreguje informacje drogowe

Nawigacja NaviExpert
LINK4 KASA WRACA czyli NaviExpert z telematyką w LINK4
FindPark – wyszukiwarka parkingów

Mamy też coś dla kierowców, których największą zmorą jest parkowanie. FindPark to największa w Polsce wyszukiwarka parkingów

Nawigacja NaviExpert

A jak zmieniamy biznes? Wprowadzając na rynek usługę NaviExpert Telematics, skierowaną do osób zarządzających flotami samochodowymi w firmach. Dzięki naszym rozwiązaniom fleet managerowie sprawnie zarządzają samochodami firmowymi, poprawiają bezpieczeństwo swoich pracowników oraz redukują koszty floty. Z naszych rozwiązań dla biznesu korzystają m.in. szkoły nauki jazdy zrzeszone pod szyldem Akademii Auto Świat. Młodzi kierowcy uczą się jeździć na naszej nawigacji, otrzymują bezpośrednie wskazówki służące poprawie ich stylu jazdy, a instruktorzy analizują postępy w nauce swoich kursantów w naszym panelu NaviExpert Telematics.

Nawigacja NaviExpert

Nawigacja i telematyka… to jednak nie wszystko. Stworzyliśmy także dwie inne, tym razem darmowe aplikacje. Pierwsza z nich to Rysiek, który… widzi misie i wydaje misie. A tak na poważnie? Rysiek, to ostrzegacz i wideorejestrator w jednym. Aplikacja, która agreguje informacje drogowe pochodzące z wielu źródeł – zarówno od użytkowników naszych aplikacji, jak i z monitoringu radia, internetu, a także stworzonego przez nas nasłuchu tradycyjnego CB radia.

Nawigacja NaviExpert

Mamy też coś dla kierowców, których największą zmorą jest parkowanie. FindPark to największa w Polsce wyszukiwarka parkingów – zarówno tych publicznych, jak i prywatnych. W jej bazie znalazło się 13 000 lokalizacji, w których można zaparkować auto wraz z informacjami dotyczącymi m.in. ceny za postój, wielkości parkingu, udogodnień czy odległości od celu podróży.

Nawigacja NaviExpert

Nasz zespół


Adam Bąkowski CEO

Prezes zarządu Telematics Technologies. W firmie od 2012 roku. Fan rugby i crossfitu.

Adam Bąkowski CEO

Mariusz Jaszczyk CFO

W firmie od 2018 roku, odpowiedzialny za tworzenie i egzekwowanie strategii finansowej, koordynowanie projektów finansowych, nadzorowanie sprawozdawczości finansowej i podatkowej oraz zarządzanie sprzedażą B2B.

Mariusz Jaszczyk CFO

Adam Szarecki Dyrektor R&D

Współtworzył nawigację NaviExpert od pierwszej linii kodu. Szef IT, odpowiedzialny także za rozwój produktów. Zwolennik podejścia Agile do tworzenia produktów oraz wykorzystywania metody Design Thinking. Propagator Scruma. Umysł ścisły z zacięciem humanistycznym.

Adam Szarecki R&D Director

Paulina Molenda GSM & B2C Channel Director

Odpowiedzialna za sprzedaż NaviExpert na rynku otwartym oraz dystrybucję nawigacji u operatorów, a także ofertę reklamową w Ryśku. W NaviExpert od 2011 roku. W wolnym czasie szaleje na deskach: latem na wakeboardzie, zimą na snowboardzie.

Paulina Molenda GSM & B2C Channel Director

Maciej Dolata CFO

„Show me the money” – to jego ulubione powiedzenie. Finanse, rachunkowość i zarządzanie zasobami ludzkimi nie mają przed nim tajemnic. Wielki fan wycieczek górskich oraz muzyki grunge. W Telematics Technologies od 2012 roku.

Maciej Dolata Finance Director

Katarzyna Przybylska Head of Marketing

W Telematics Technologies od 2011 roku. Odpowiada za marketing usług z portfolio firmy oraz kontakt z mediami. Prywatnie fanka polskiej szkoły reportażu oraz swojego Golden Retrievera.

Katarzyna Przybylska Head of Marketing

Bernadeta Stożek Head of Business Development

Odpowiada za rozwój produktów ubezpieczeniowych wykorzystujących informacje o stylu jazdy kierowców. Wspólnie z LINK4 wprowadziła telematykę na polski rynek ubezpieczeniowy. Pasjonatka nowych technologii, psychologii i crossfitu. W firmie od 2011 roku.

Bernadeta Stożek Head of Business Development

Jak to się zaczęło?


Wieloletni pracownicy naukowi Instytutu Informatyki Politechniki Poznańskiej tworzą spółkę mNavigation, która wkrótce przekształci się w NaviExpert. Powstaje pierwsza w Polsce „wolna od korków” nawigacja na telefony komórkowe.

Firma pozyskuje inwestora typu Venture Capital, którym jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych MCI Management S.A.

NaviExpert podpisuje pierwszą umowę z Orange i Blackberry (RIM).

NaviExpert nawiązuje współpracę z Play, każdy też bierze… nawigację w Erze, czyli NaviExpert pojawia się w pierwszych ofertach dzisiejszego T-Mobile.

NaviExpert wybierany najlepszą nawigacją przez niezależne media.

I jesteś na Plus, czyli NaviExpert Plus już na rynku. Premiera serwisu korkosfera.pl – dzisiaj znanego jako NaviExpert Traffic.

NaviExpert dostępny w Windows Phone Store, Google Play oraz App Store.

NaviExpert dostępny w CLubSmart Shell.

Na rynku pojawia się Rysiek – ostrzegacz i wideorejestrator od NaviExpert.

NaviExpert nawiązuje współpracę z LINK4, dołączając do grona firm insurtech. Na rynku pojawia się usługa NaviExpert Monitoring.

NaviExpert z ofertą dla fleet managerów – na rynku pojawia się usługa NaviExpert Telematics z urządzeniami OBDII.

NaviExpert partnerem technologicznym LINK4 w ofercie ubezpieczeń opartych o styl jazdy kierowców. Premiera aplikacji FIndPark – wyszukiwarki parkingów od NaviExpert.

2005
2006
2007
2008
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017