t-mobile

Nawigacja T-Mobile

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Zjedź ze szlaku z Nawigacją T-Mobile i Slow Road 18.06.2020 Zjedź ze szlaku z Nawigacją T-Mobile i Slow Road

Ostatnie tygodnie przyzwyczaiły nas do pozostania w domu i przemieszczania się tylko w niezbędnych sytuacjach. Na szczęście ograniczenia powoli ustępują i wszystko stopniowo wraca do normy.

Wolniej znaczy lepiej? Po kwarantannie podróżuj powoli

Zwolnienie tempa życia sprawiło, że doceniamy drobne przyjemności, a wyjazd do lasu stał się nie lada atrakcją. Panująca dookoła wiosna oraz system pracy zdalnej daje jednak nowe możliwości podróżowania. Slow travel to świetna alternatywa dla dotychczasowych podróży. Gdy ruch samolotowy został ograniczony, najbezpieczniejszą – a często jedyną – opcją przemieszczania się pozostaje samochód. Planując wyjazd warto zainstalować Nawigację T-Mobile.

Projekt Slow Road

Z myślą o kierowcach ceniących slow travel wprowadziliśmy do Nawigacji T-Mobile kilka udoskonaleń. Zdecydowaliśmy się na współpracę z autorami projektu Slow Road – Mazda Motor Poland, dzięki czemu w naszej bazie POI znalazły się nowe, absolutnie wyjątkowe miejsca, do których dojazd nie będzie stanowił żadnego problemu – Nawigacja T-Mobile zadba o sprawne wytyczenie trasy. Wyjątkowość podróży z projektem Slow Road polega nie tylko na urokliwych, klimatycznych i rzadko odwiedzanych zakątkach, ale także na specyfice tras – opracowane w duchu slow drivingu na nowo zdefiniują pojęcie jazdy i sprawią, że docenisz komfort wynikający z samochodowych podróży.

Dokąd podróżować z Nawigacją T-Mobile?

Baza Slow Road to prawdziwe archiwum, ponad 120 tras jedno i wielodniowych – długość wycieczki oraz docelowe miejsce możesz dostosować do swoich oczekiwań. A jest z czego wybierać! Specjaliści odnaleźli wyjątkowe lokalizacje w każdym zakątku Polski – bez względu na to, w jakim województwie mieszkasz, możesz być pewien, że w pobliżu znajduje się niesamowite, rzadko odwiedzane przez turystów miejsce. Nie musisz podróżować na drugi kraniec kraju, by znaleźć wyjątkowe lokalizacje, idealne na weekend za miastem.

Slow Road w Nawigacji T-Mobile

Jeśli planujesz urlop czy krótką, weekendową wycieczkę i chcesz, by podróż odbyła się w duchu slow travel, wystarczy, że w wyszukiwarce Nawigacji T-Mobile wpiszesz „Slow Road” lub konkretny punkt POI z bazy. Inteligentne menu wyświetli niezbędne informacje dotyczące danego miejsca oraz link do strony projektu, na której znajdują się szczegółowe opisy i zdjęcia poszczególnych obiektów.

Wybierając się w dłuższą trasę po prostu wpisz w wyszukiwarce Nawigacji T-Mobile – np. w sercu roztocza – a w wynikach wyszukiwania otrzymasz punkty, przez które wiedzie trasa. Punkty są oznaczone literami alfabetu. Na początek wybierz punkt A, gdy do niego dotrzesz i będziesz chciał kontynuować podróż, kliknij następny, oznaczony literą B, i tak dalej…

Wszystkie knajpy, agroturystyki czy hotele, które znajdziesz w zbiorze ponad 250 punktów POI zostały dokładnie przeanalizowane i sprawdzone przez autorów projektu. Możesz być pewien wyjątkowości dostępnych w Nawigacji T-Mobile miejsc – nie pozostaje nic innego, jak tylko ruszać w drogę!

Propozycje krótszych, jednodniowych wypadów:

Dolnośląskie:

Kujawsko-pomorskie

Lubelskie:

Łódzkie:

Małopolskie:

Mazowieckie:

Podkarpackie:

Podlaskie:

Pomorskie:

Śląskie:

Świętokrzyskie:

Warmińsko-mazurskie:

Wielkopolskie:

Zachodniopomorskie:

Dla zwolenników wycieczek wielodniowych:

Dolnośląskie:

Kujawsko-pomorskie:

Lubelskie:

Lubuskie:

Łódzkie:

Małopolskie:

Mazowieckie:

Opolskie:

Podkarpackie:

Podlaskie:

Pomorskie:

Śląskie:

Świętokrzyskie:

Warmińsko-mazurskie:

Zachodniopomorskie: