t-mobile

Nawigacja T-Mobile

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Skuteczna optymalizacja trasy, czyli podróże z Nawigacją T-Mobile 09.08.2019 Skuteczna optymalizacja trasy, czyli podróże z Nawigacją T-Mobile

Na pewno nieraz siadałeś przed ekranem monitora zastanawiając się, jak zaplanować nadchodzący dzień. I to nie tylko pod kątem rzeczy do zrobienia, ale także w kontekście ustalenia samochodowej trasy, która pomoże Ci uporać się ze wszystkimi obowiązkami. Jeżeli pracujesz jako kurier, serwisant bądź przedstawiciel handlowy, lub po prostu masz do załatwienia kilka pilnych spraw na mieście, to wyzwanie jakim jest planowanie drogowych podróży nie jest Ci obce. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się drogowe zagwozdki, z pomocą przychodzi Nawigacja T-Mobile – tym razem z darmową usługą optymalizacji tras wielopunktowych.

Optymalizacja tras wielopunktowych teraz za 0 zł

Nawigacja T-Mobile postanowiła rozszerzyć podstawowy pakiet o dodatkową funkcję, znaną już części klientów pod nazwą „Komiwojażer” i umożliwić korzystanie z usługi za darmo, w ramach aktywnej subskrypcji w Nawigacji T-Mobile.

Nie błądź i bądź na czas

Organizacja codziennych obowiązków to często nie lada wyzwanie. Spraw do załatwienia jest mnóstwo, czasu jednak zdecydowanie za mało. W takich sytuacjach nie możesz sobie pozwolić na nieefektywne błądzenie po miejskich ulicach czy przestoje związane z korkami w godzinach szczytu. Złe zaplanowanie trasy generuje opóźnienia i wpływa nie tylko na zmniejszenie Twojej wydajności, ale także pogorszenie samopoczucia – przecież nikt nie lubi niepotrzebnego chaosu! W takich sytuacjach przyda się właśnie Komiwojażer, czyli mobilny pomocnik w każdej podróży!

Jak Nawigacja T-Mobile optymalizuje trasy?

Usługa bazuje na analizie bieżącej sytuacji na drogach ze szczególnym uwzględnieniem następujących czynników:

  • odległości pomiędzy wybranymi przez Ciebie punktami,
  • aktualnych informacji dotyczących korków, remontów drogowych czy pozostałych utrudnień na trasie,
  • szacowanego czasu, który zamierzasz spędzić w konkretnym miejscu,
  • okien czasowych czyli przedziałów czasowych, które są domyślnie przeznaczone na dotarcie do docelowych punktów.

Jak skorzystać?

Aby skorzystać z usługi, wejdź w opcję “Trasa” w aplikacji, dodaj wszystkie punkty które planujesz odwiedzić (“Dodaj przez”) i na końcu wybierz opcję “Optymalizuj”, która pojawi się w dolnej części ekranu. Na końcu całość potwierdź przyciskiem “Nawiguj”.

Jeśli nie posiadasz jeszcze Nawigacji T-Mobile pobierz ją ze sklepu Google Play i testuj przez 30 dni za darmo. Jeżeli natomiast znajdujesz się w gronie stałych abonentów – wypróbuj opcję optymalizacji tras punktowych i wkrocz na nowy poziom komfortu podróżowania!