t-mobile

Nawigacja T-Mobile

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Omijaj korki z nową Nawigacją T-Mobile! 13.10.2020 Omijaj korki z nową Nawigacją T-Mobile!

Zastanawiasz się, którą drogę wybrać by ominąć korki? Tym natrętnym myślom mówimy jasne i zdecydowane NIE! Dlaczego masz psuć sobie humor rozmyślaniem o drogowym armageddonie, skoro Nawigacja T-Mobile po prostu pomoże Ci go ominąć? W sklepie Google Play znajdziesz najnowszą wersję naszej aplikacji, a w niej jeszcze dokładniejszy podgląd na zakorkowane trasy.

By jeździło się lepiej

W poprzedniej wersji skupialiśmy się na barwnej wizualizacji korków, a kierowcy otrzymywali podgląd na sytuację dotyczącą wszystkich głównych dróg. W najnowszej odsłonie aplikacji koncentrujemy się przede wszystkim na trasach, które wybierasz oraz opcjach alternatywnych. Cel jest prosty: większa czytelność danych i jeszcze większy komfort jazdy!

Czego możesz spodziewać się w nowej wersji Nawigacji T-Mobile? Oto najważniejsze nowości:

  • niebieskie oznaczenie trasy to płynny przejazd,
  • żółte oznaczenie trasy to niewielkie utrudnienia,
  • jasnoczerwone oznaczenie trasy to zwiastun korków,
  • ciemnoczerwone oznaczenie trasy to duży zator i znaczne problemy z płynnością ruchu.

Nieustannie aktualizowane informacje dotyczące różnic w czasie, koszcie dojazdu i odległości oraz jeszcze dokładniejszy sposób prezentacji korków – brzmi przytłaczająco, dopóki sobie nie przypomnicie, że… tym wszystkim zajmuje się Nawigacja T-Mobile! A jeśli nie przepadasz za zmianami i lubisz przyzwyczajenia, zawsze możesz przełączyć się na stary widok korków – wystarczy w menu aplikacji znaleźć zakładkę Ustawienia -> Ustawienia trasy -> Prezentacja korków w trakcie nawigacji.

Dużo przyjemności z jesiennych podróży – tych małych i dużych!