t-mobile

Nawigacja T-Mobile

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Nawigacja T-Mobile i trasy alternatywne Live od NaviExpert 25.04.2018 Nawigacja T-Mobile i trasy alternatywne Live od NaviExpert

Co to są trasy alternatywne? Przedstawiają one różnicę czasu, dystansu oraz kosztu dojazdu wybraną drogą. Możesz przekonać się na własnej skórze jak działają, ponieważ są już dostępne w Nawigacji T-Mobile!

– Gdzie on mi każe jechać? Lepiej pojadę tak jak zawsze – to zachowanie wciąż jest popularne wśród wielu kierowców jako reakcja na wskazaną przez nawigację rekomendowaną trasę objazdu, w oparciu o bieżące informacje drogowe. Najnowsza wersja Nawigacji T-Mobile na urządzenia z Androidem prezentuje w trakcie nawigowania trasy alternatywne z informacjami o różnicy czasu, dystansu oraz kosztu dojazdu do celu w zależności od wykonania danego manewru. Teraz od Ciebie zależy, którą drogę wybrać.

Dzięki nowej funkcji w trakcie nawigowania, użytkownik otrzymuje bieżące informacje dotyczące tego, z jakim zyskiem bądź stratą (w minutach i kilometrach, a w przypadku płatnych odcinków także w złotówkach) będzie wiązało się wykonanie konkretnego manewru. Takie dane prezentowane są kierowcom na skrzyżowaniach lub rozwidleniach, na których mogą podjąć decyzję o wybraniu innej drogi.

Nawigacja T-Mobile z funkcją Tras alternatywnych LIVE jest dostępna w sklepie Google Play. Wkrótce pojawi się również dla systemu iOS.