t-mobile

Nawigacja T-Mobile

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Nawigacja T-Mobile – poznaj 5 powodów, dla których warto ją zabrać na ferie! 12.01.2020 Nawigacja T-Mobile – poznaj 5 powodów, dla których warto ją zabrać na ferie!

Chcesz poznać tajemnicę  spokojnej podróży na ferie? Oto ona: upewnij się, że masz włączoną Nawigację T-Mobile.

Menu > Sklep > Nawigacja Polska 30 dni za darmo

Zdziwiony? Cóż… Zaparz herbatę, usiądź wygodnie i czytaj dalej!

1. 140 km asfaltu do wypróbowania… i nie tylko!

W samym grudniu na nasze mapy trafiło ponad 140 km nowych odcinków dróg ekspresowych! Wiemy, że nadrabianie drogi jest frustrujące, dlatego staramy się, byś zawsze, ale to zawsze dostawał informację o nowo otwartych odcinkach dróg. Co też często przyczynia się do skrócenia czasu całej podróży. Na dodatek codziennie aktualizujemy informacje o zmianach organizacji ruchu i remontach – również dla Ciebie 😉 W 2019 roku poinformowaliśmy Cię o tych zmianach prawie 33 tys. razy!

2. Zakopianka, nie taka straszna jak ją malują

Na samą myśl o przeprawie przez Zakopiankę w ferie drżysz ze strachu? Spokojnie, jest na to rada. Przede wszystkich dużo spokoju i Nawigacja T-Mobile zawsze pod ręką 😊 Niestety cudotwórcami nie jesteśmy i nie zniwelujemy zatoru do zera (a szkoda), ale na pewno z nami nie doświadczysz wielogodzinnego stania w korku. W samym okresie świąteczno-noworocznym, przy wybraniu odpowiedniego odcinka na trasie Kraków-Zakopane, nasi kierowcy oszczędzali aż pół godziny!

3. Zaskakuj, ale nigdy nie bądź zaskoczony

Podróż to często pasmo wielu niespodzianek. Pytasz jakich? Zaczynając od kontroli drogowej, wypadku przez, który musisz jechać objazdem, a kończąc na z pozoru błahej sprawie jak zapchany parking przed atrakcją turystyczną, którą od dawna obiecałeś swoim dzieciom. Nie wiemy co w tej sytuacji zrobiłby Twój sąsiad, ale wiemy co Ty zrobisz. Odpalisz Nawigację T-Mobile, której ogromną przewagą są dane. Bardzo szczegółowe dane. W samym 2019 roku nasi użytkownicy zgłosili prawie 6 mln ostrzeżeń o kontrolach, wypadkach, niebezpiecznych miejscach i kontrolach drogowych. Co zrobisz z taką wiedzą? Możesz z powodzeniem polecić swoje rozwiązanie sąsiadowi 😉

4. Poczuj się jak przewodnik po atrakcjach turystycznych

Zaskocz swoich współpodróżników wiedzą godną licencjonowanego przewodnika turystycznego. Nim ruszycie w trasę, wejdź dyskretnie w ustawienia mapy by zaznaczyć kategorie POI, które nawigacja będzie wyświetlać na mapie podczas jazdy. Do dyspozycji masz takie kategorie jak turystyka/rekreacja, kultura i krajobraz. Pamiętaj również o kategorii SlowRoad, która pokaże Ci same malownicze miejscówki godne zwiedzenia. Teraz kiedy żona poprosi Cię o spisanie największych atrakcji turystycznych – wiesz co robić 😊

5. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Skoro wybierasz się na ferie, na pewno nie jedziesz sam. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wieziesz ze sobą najbliższe Ci osoby. Zatem o czym musisz pamiętać? O bezpieczeństwie! Jak może Ci w tym pomóc Nawigacja T-Mobile? Notyfikacjami głosowymi, które wybrzmią, gdy przekroczysz obowiązującą prędkość. Jeśli to na Ciebie nie działa, powinno zrobić na Tobie większe wrażenie, kiedy przy przekroczeniu prędkości usłyszysz głos swojej własnej matki mówiącej „Gdzie tak pędzisz synusiu!” To wszystko dzięki opcji nagrania głosu bliskiej osoby.

Sprawdź terminy ferii zimowych 2020 dla poszczególnych województw.

Szerokości!