t-mobile

Nawigacja T-Mobile

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Mój styl jazdy — nowa funkcja w Nawigacji T-Mobile 19.10.2022 Mój styl jazdy — nowa funkcja w Nawigacji T-Mobile

Od dzisiaj w Nawigacji T-Mobile znajdziecie nową funkcję, dzięki której dowiecie się, czy Wasze zwyczaje za kółkiem wpisują się w trend bezpiecznej jazdy. 

Bezpieczeństwo na drodze to nasz priorytet. Jako twórcy Nawigacji T-Mobile z niepokojem patrzymy na rosnącą liczbę mandatów czy kolizji będących konsekwencją rozproszenia uwagi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ocena własnych umiejętności drogowych wcale nie jest łatwa. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was kolejną funkcję, która pozwoli Wam na doskonalenie stylu jazdy, a co za tym idzie zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na drodze.

Zadbaj o swój styl jazdy z Nawigacją T-Mobile

Mój styl jazdy to wprowadzona niedawno zakładka, którą znajdziecie w menu aplikacji. 

Jak to działa? Po akceptacji regulaminu, aplikacja oceni każdą przejechaną przez Was trasę. Algorytm weźmie pod uwagę czynniki takie jak płynność przyspieszeń, hamowań czy przestrzeganie ograniczeń prędkości. Najwyższa możliwa ocena to 100%, natomiast najniższa to 0. Każda ocena jest oznaczona konkretnym kolorem. Zielony oznacza, że Twój styl jazdy jest wzorowy, żółty, że wymaga poprawy, a czerwony to znak ostrzegawczy — przed Tobą jeszcze długa droga!

Skup się na drodze

Skupienie, to dodatkowy wskaźnik w ramach zakładki Mój styl jazdy, który oceni Wasz poziom skupienia się na trasie. Sytuacje typu: rozmowa przez smartfon bez użycia zestawu głośnomówiącego, wyciąganie telefon z uchwytu czy oglądanie czegoś na nim – traktuje jako czynniki rozpraszające, mające wpływ na ocenę tego parametru.

Mamy nadzieję, że nowa zakładka i związane z nią funkcje pozwolą Wam spojrzeć w obiektywny sposób na swoje drogowe zwyczaje. W każdym momencie możecie też wyłączyć funkcję wybierając w aplikacji: Menu > Moje konto > Moje zgody > Mój styl jazdy, tylko po co? : )

Widzimy się w trasie!