t-mobile

Nawigacja T-Mobile

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Ferie bez korków i mandatów z Nawigacją T-Mobile 15.01.2019 Ferie bez korków i mandatów z Nawigacją T-Mobile

Województwa: kujawsko – pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie i wielkopolskie właśnie rozpoczęły ferie. Którędy najlepiej jechać na zimowy wypoczynek?

NaviExpert, dostawca Nawigacji T-Mobile zweryfikował warunki drogowe na najpopularniejszych trasach dojazdowych do trzech popularnych górskich miejscowości turystycznych: Zakopanego, Szklarskiej Poręby i Krynicy Zdrój. Analizie poddane zostały trasy z następujących miast: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Łódź i Zielona Góra.

Przygotowując się do wyprawy na południe Polski, pamiętajmy, żeby nie jechać na pamięć. Trasy, które przemierzaliśmy w zeszłym sezonie, mogą się znacząco różnić od obecnego stanu rzeczy. Jednocześnie apelujemy o sprawdzenie aktualnych warunków drogowych po to, aby uniknąć niemiłych niespodzianek w postaci korków czy konieczności poszukiwania objazdu.

Pod uwagę weźmy także obecność radarów i kontroli drogowych na wybranej trasie. Przykładowo na trasie Warszawa-Zakopane ustawionych jest 8 fotoradarów i aż 14 kontroli. Z kolei rekordzistą jest droga Gdańsk-Zakopane, gdzie można zliczyć aż 16 radarów i 20 kontroli! Warto pamiętać, że o ile fotoradary od dłuższego czasu niezmiennie znajdują się w tych samych miejscach, o tyle kontrole drogowe lubią zmieniać swoje lokalizacje. Ostrzeżenia przed możliwością kontroli podawane są w Nawigacji T-Mobile na bieżąco, w trakcie jazdy, dzięki czemu unikniemy nieprzyjemnej niespodzianki w postaci mandatu.

Inteligentna nawigacja pomaga w bezpiecznym dotarciu do celu podczas wyjazdu na ferie góry, jak i w codziennych podróżach. Nawigacja T-Mobile ostrzega nie tylko przed radarami czy kontrolami drogowymi, ale także informuje o kamerach na światłach, które można spotkać m.in. na trasach Warszawa-Zakopane oraz Warszawa-Krynica Zdrój. W przygotowanym zestawieniu znalazły się także dane dotyczące opłat za autostradę na poszczególnych odcinkach czy czas przejazdu z punktu A do B.

Do celu w świetnym czasie!

Wraz z rozpoczęciem ferii zimowych i pojawieniu się na drogach większej liczby samochodów, kierowcy udający się na południe Polski, wybierając optymalną trasę, będą mogli zaoszczędzić średnio kilkadziesiąt minut. Przed wyjazdem warto więc sprawdzić trasę w serwisie: traffic.naviexpert.pl. A ponieważ warunki na drodze dynamicznie się zmieniają, już podczas samej podróży warto zaufać wskazówkom udzielanym przez Nawigację T-Mobile i ominąć najbardziej zakorkowane odcinki.

 

Poniżej popularne zimą trasy rekomendowane przez Nawigację T-Mobile*

Gdańsk:

Kraków:

Łódź:

Poznań:

Warszawa:

Wrocław:

Zielona Góra:

 

*Dane z czwartku, 10 stycznia,  z godzin popołudniowego szczytu drogowego

Bądź zawsze na bieżąco

Pobierz Nawigację T-Mobile za darmo ze sklepu Google Play lub AppStore i testuj przez 30 dni za 0 zł!

Szerokiej drogi!