t-mobile

Nawigacja T-Mobile

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Dzięki funkcji Community Traffic będziesz zawsze na czas 05.02.2019 Dzięki funkcji Community Traffic będziesz zawsze na czas

Funkcja Moje Community Traffic poprawi szacowanie czasu trwania podróży, uwzględniając Twój styl jazdy.

Naucz nawigację swojego stylu jazdy

Dzięki funkcji Moje Community Traffic, Nawigacja T-Mobile na podstawie Twojego indywidualnego stylu jazdy, precyzyjniej oszacuje czas dojazdu do wybranego punktu docelowego.

Jak to możliwe? Wszystko za sprawą przetwarzania informacji o lokalizacji. Dzięki temu Nawigacja T-Mobile może dostosować algorytmy optymalizujące trasy oraz szacujące czas dojazdu w oparciu o Twój styl jazdy.

Zastanawiasz się czy funkcja Moje Community Traffic jest dla Ciebie? Weźmy np. trasy szybkiego ruchu, takie jak drogi ekspresowe czy autostrady. Styl jazdy w przypadku każdego kierowcy jest inny. Jedni trzymają się obowiązujących przepisów, drudzy cenią sobie adrenalinę towarzyszącą ich łamaniu. To właśnie na tych odcinkach występują największe różnice w prędkościach z jakimi poruszają się użytkownicy dróg.

Chcę mieć dopasowane wyznaczanie trasy do mojego stylu jazdy. Jak to zrobić?

Aby aktywować tę funkcję wystarczy w aplikacji wybrać zakładkę: Moje konto > Moje zgody, a następnie zaznaczyć pole Zgoda na Moje Community Traffic.

Prywatność pod ochroną

W trosce o prywatność naszych użytkowników, funkcja Moje Community Traffic jest domyślnie wyłączona w aplikacji. Dopiero dobrowolna zgoda na nieanonimowe przetwarzanie danych o lokalizacji GPS jest równoznaczna z aktywacją tej funkcji. Zgodnie z regulaminem MCTnie przekazujemy żadnych informacji na temat lokalizacji użytkownika wraz ze wskazaniem prędkości podmiotom trzecim, w tym policji.

Jeśli nie masz jeszcze tej funkcji, zaktualizuj aplikację w sklepie Google Play.