naviexpert

Nawigacja Plus

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Nowa prezentacja korków w Nawigacji Plus 13.10.2020 Nowa prezentacja korków w Nawigacji Plus

Jesień czuć już w powietrzu i na drogach – mimo pandemicznej rzeczywistości korki nie odpuszczają, podobnie jak roboty drogowe. To idealny czas, by odświeżyć Nawigację Plus i zaprezentować Wam nowy sposób wizualizacji korków!

W sklepie Google Play znajdziecie najnowszą wersję Nawigacji Plus, która powstała dzięki Wam! Dostawaliśmy od Was sygnały, że dotychczasowa prezentacja korków na trasie mogłaby być jeszcze bardziej intuicyjna, dlatego też postanowiliśmy skupić się na wizualizacji korków na trasie głównej i trasach alternatywnych. Dotychczas wykorzystywaliśmy szeroką paletę barw, by pokazywać aktualną sytuację na wszystkich drogach głównych.

Co się zmieniło?

  • Płynny przejazd wybraną trasą oznaczyliśmy kolorem niebieskim,
  • Trasę z niewielkimi utrudnieniami wyróżniliśmy kolorem żółtym,
  • Odcinek, na którym płynność ruchu jest mniejsza niż zwykle, oznaczyliśmy kolorem jasnoczerwonym,
  • Najbardziej zakorkowane drogi wyróżniliśmy kolorem ciemnoczerwonym.

Jeszcze większy komfort jazdy

Nowy widok prezentacji korków pozwoli Wam poruszać się po drogach jeszcze bezpieczniej i przede wszystkim spokojniej. Odświeżona prezentacja korków jest dostępna w trakcie podróżowania wybraną trasą, jak i w podglądzie wersji alternatywnych. Mamy nadzieję, że dzięki wprowadzonym zmianom korzystanie z Nawigacji Plus będzie jeszcze bardziej intuicyjne!

A dla wszystkich użytkowników preferujących stary widok, zostawiliśmy furtkę w postaci przełączenia się na poprzednią wersję. Wystarczy w menu aplikacji wybrać Ustawienia, następnie Ustawienia trasy i Prezentacja korków w trakcie nawigacji.

Podróżujcie bezpiecznie!