naviexpert

Nawigacja Plus

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Nawigacja Plus z trasami alternatywnymi LIVE 15.07.2018 Nawigacja Plus z trasami alternatywnymi LIVE

Trasy alternatywne prezentujące różnicę czasu, dystansu oraz kosztu dojazdu wybraną drogą, są już dostępne w Nawigacji Plus.

Co to za pomysł? Lepiej pojadę po swojemu – to stwierdzenie wciąż popularne wśród wielu kierowców w reakcji na wskazania nawigacji samochodowej, która rekomendując trasy w oparciu o aktualizowane na bieżąco informacje drogowe, zasugeruje niezrozumiały dla użytkownika objazd.

Najnowsza wersja Nawigacji Plus na urządzenia z Androidem prezentuje w trakcie nawigowania trasy alternatywne z informacjami o różnicy czasu, dystansu oraz kosztu dojazdu do celu w zależności od wykonania danego manewru. Od teraz decyzja, którą drogę wybrać, należy do Ciebie.

Dzięki nowej funkcji, użytkownik otrzymuje na żywo, w trakcie nawigowania, informacje dotyczące tego, z jakim zyskiem bądź stratą (w minutach i kilometrach, a w przypadku płatnych odcinków także w złotówkach) będzie wiązało się wykonanie konkretnego manewru. Dane na ten temat prezentowane są kierowcom na skrzyżowaniach lub rozwidleniach, na których mogą podjąć decyzję o wybraniu innej drogi.

Najnowsza wersja Nawigacji Plus z funkcją Trasy alternatywne LIVE jest już dostępna w sklepie Google Play oraz w App Store.