naviexpert

Nawigacja Plus

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Nawigacja Plus – niezawodne wsparcie każdego kierowcy 18.01.2018 Nawigacja Plus – niezawodne wsparcie każdego kierowcy

Zimowe korki dają Ci się we znaki? Nawigacja Plus to rozwiązanie, które skutecznie pomoże Ci je ominąć.

Co zyskujesz podróżując z Nawigacją Plus?

  • Omijasz korki

Nawigacja Plus korzystając z zaawansowanych algorytmów wie jak omijać korki. To dzięki anonimowo zbieranym informacjom o prędkościach z jakimi poruszają się samochody na poszczególnych odcinkach dróg, aplikacja wykrywa niższą prędkość i stara się ominąć dany odcinek, wytyczając trasę alternatywną. Rezultat? Podróże bez korków i zaoszczędzony czas.

  • Unikasz mandatów

Nawigacja Plus to także dostęp do informacji o fotoradarach, kontrolach drogowych czy wypadkach. Aplikacja, dzięki zgłoszeniom CB od innych kierowców oraz alertom towarzyszącym przekroczeniu dozwolonej prędkości, sprawi, że będziesz mógł być spokojny o to, iż na drodze absolutnie nic Cię nie zaskoczy.

  • Korzystasz z zawsze aktualnych map

Nawigacja działając w trybie online korzysta z codziennie aktualizowanych map, uwzględniających najnowsze odcinki dróg, trwające remonty oraz obowiązujące zmiany w organizacji ruchu. Z Nawigacją Plus zapomnisz o konieczności samodzielnego aktualizowania map za dodatkową opłatą.

  • Masz parking zawsze pod ręką

Dzięki aplikacji masz sprawny dostęp do informacji dotyczących odległości do najbliższego parkingu, typie miejsca parkingowego, dniach i godzinach jego otwarcia, a w przypadku parkingu płatnego – koszcie postoju oraz dostępnych formach płatności.

Nawigacja Plus to także:

  • Funkcja Moje Community Traffic, która poprawi szacowanie czasu podróży uwzględniając Twój indywidualny styl jazdy.
  • Trasy alternatywne LIVE, dzięki którym aplikacja w trakcie nawigowania prezentuje informacje dotyczące tego, z jakim zyskiem bądź stratą będzie wiązało się wykonanie konkretnego manewru.
  • Bogata baza użytecznych miejsc, tzw. punktów POI – aplikacja podpowie gdzie zatankować, znaleźć parking, czy dobrze zjeść.
  • Ekran HUD, przydatny podczas podróży po zmroku. Po umieszczeniu telefonu na desce rozdzielczej, ekran będzie odbijać się na przedniej szybie, jak w rzutniku.
  • Szereg ustawień wprowadzonych z myślą o indywidualnych preferencjach swoich użytkowników.