naviexpert

Nawigacja Plus

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz
Inspirujący powrót do podróżowania ze Slow Road w Nawigacji Plus 18.06.2020 Inspirujący powrót do podróżowania ze Slow Road w Nawigacji Plus

Planujesz po długim pobycie w domu wypad na weekend? Wraz ze stopniowym powrotem do normalności coraz więcej ludzi pragnie wyrwać się choćby na kilka dni, by spędzić czas poza domem. Jeśli szukasz ciekawych miejsc w Twojej okolicy lub oryginalnych lokalizacji oddalonych od Twojego miejsca zamieszkania, mamy dla Ciebie wyjątkowe inspiracje. Z Nawigacją Plus odkryjesz nowy wymiar podróżowania.

Wybierz miejsce, a Nawigacja Plus Cię poprowadzi

Celem projektu Slow Road, przygotowanego przez Mazda Motor Poland, było stworzenie bazy tras samochodowych prowadzących do wyjątkowych miejsc, takich jak klimatyczne miasteczka w stylu Kazimierza Dolnego czy rozmaite atrakcje przyrodnicze w dolinie Baryczy lub Sierakowskim Parku Krajobrazowym. W czasie pandemii, kiedy wszyscy musieliśmy zwolnić, a nawet na chwilę się zatrzymać, idea podróży Slow Road to doskonałe rozwiązanie. Z Nawigacją Plus wyznaczysz optymalną trasę do wybranego miejsca i dotrzesz do wyjątkowych lokalizacji. Poznasz nowe miejsca w Polsce i zachwycisz się pięknem przyrody. W naszej bazie POI znajdziesz ciekawe atrakcje, a także przydatne miejsca, takie jak stacje benzynowe i hotele.

Zaplanuj wakacyjną podróż w każdym szczególe

Korzystając z Nawigacji Plus w łatwy i prosty sposób dotrzesz w wybrane w ramach Slow Road miejsce.  Nawigacja Plus pomoże ominąć korki, poinformuje o kontrolach drogowych oraz fotoradarach na trasach w całej Polsce. Nawigacja szybko i bezpiecznie poprowadzi Cię optymalną trasą.

Idea slow life, czyli sztuki uważnego życia, staje się coraz bardziej zauważalnym trendem. Filozofia ta dotyczy każdego aspektu codzienności, w tym także podróżowania w oryginalne, nieodkryte miejsca, skupiając się nie tylko na dotarciu do celu, lecz na samej drodze.

Slow Road to także baza ponad 250 punktów POI, będących zbiorem wyjątkowych lokalizacji, takich jak gospodarstwa agroturystyczne, art-hotelików, restauracji oraz innych niezależnych i oryginalnych miejsc. Każde z nich jest niecodzienną, przyjazną propozycją, w której spędzisz wartościowy czas w gronie bliskich.

Wśród licznych POI znajdziesz m.in.

  • Atrakcje przyrodnicze: np. Arboretum w Rogowie, Zalew Sulejowski (Zarzęcin), Załęczański Park Krajobrazowy, Spływ Nidą (Krzyżanowice Średnie);
  • Miejsca noclegowe: np. Stare Kino Cinema Residence, Dom pod Klonem (Giełczyn), Przechowalnia Marzeń (Mikołajki), Hotel Galery 69 (Dorotowo), Gospodarstwo Rybackie „Stawy”;
  • Restauracje i puby: Pub Smętek (Ełk), The Gar Bar (Wieluń), Oberża pod Psem (Ruciane- Nida), Bistro Podwale (Sandomierz);
  • Muzea oraz instytucje pozamuzealne: Zamek Chęciny, Centrum Nauki Leonardo da Vinci (Podzamcze), Park Etnograficzny w Tokarni, Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie itd.

Każdy z punktów dostępnych w ramach Slow Road został indywidualnie odwiedzony przez autorów projektu, dzięki czemu na stronie możesz dokładnie obejrzeć wybrane miejsca. Ciągła praca nad projektem sprawia, że baza lokalizacji wciąż się powiększa i dodawane są do niej kolejne nietuzinkowe obiekty.

Jak rozpocząć przygodę ze Slow Road?

Nic prostszego. Aby zaplanować trasę wystarczy wpisać w Nawigacji Plus „slow road” lub wybraną lokalizację np. Młyn w Trudnej, potwierdzić swój wybór i rozwinąć menu u dołu ekranu urządzenia. Tam zobaczymy informacje na temat szukanej miejscówki oraz link do strony Slow Road, na której można dowiedzieć się jeszcze więcej ze szczegółowego opisu oraz zdjęć obiektu.

Planujesz dłuższą podróż? Żaden problem! W Nawigacji Plus udostępniliśmy też trasy Slow Road. Wystarczy, że wpiszesz nazwę trasy w wyszukiwarce Nawigacji Plus – np. trasa w sercu roztocza, a otrzymasz wszystkie punkty, przez które trasa wiedzie. Na liście wyszukiwania punkty zostały oznaczone literami alfabetu. Na start wybierz punkt A, gdy do niego dotrzesz i będziesz chciał kontynuować podróż, kliknij następny, oznaczony literą B, i tak dalej…

Decydując się podróżowanie ze Slow Road możesz wybrać się w trasy jedno lub wielodniowe.

Trasy jednodniowe:

Dolnośląskie:

Kujawsko-pomorskie

Lubelskie:

Łódzkie:

Małopolskie:

Mazowieckie:

Podkarpackie:

Podlaskie:

Pomorskie:

Śląskie:

Świętokrzyskie:

Warmińsko-mazurskie:

Wielkopolskie:

Zachodniopomorskie:

Trasy wielodniowe:

Dolnośląskie:

Kujawsko-pomorskie:

Lubelskie:

Lubuskie:

Łódzkie:

Małopolskie:

Mazowieckie:

Opolskie:

Podkarpackie:

Podlaskie:

Pomorskie:

Śląskie:

Świętokrzyskie:

Warmińsko-mazurskie:

Zachodniopomorskie: