Nawigacja Plus

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz
Bądź na czas! Nawigacja Plus uwzględni Twój styl jazdy 05.02.2019 Bądź na czas! Nawigacja Plus uwzględni Twój styl jazdy

Włącz funkcję Moje Community Traffic w menu aplikacji, aby poprawić szacowanie czasu trwania podróży.

Jak to działa?

Do tej pory Nawigacja Plus szacowała czas dojazdu do punktu docelowego na podstawie średnich prędkości, z jakimi poruszają się kierowcy na danej drodze, oraz obowiązujących ograniczeń prędkości.

Dzięki funkcji Moje Community TrafficNawigacja Plus określi czas dojazdu do wybranego punktu docelowego na podstawie Twojego stylu jazdy, bazując na Twoich indywidualnych przejazdach.

Styl jazdy w przypadku każdego kierowcy jest inny. Jedni przestrzegają obowiązujących przepisów, pozostali, gdy tylko nadarzy się okazja, lubią wcisnąć „gaz do dechy”.  Największe różnice w prędkościach z jakimi poruszają się użytkownicy występują na trasach szybkiego ruchu, tj. autostradach i drogach ekspresowych. Dlatego też Moje Community Traffic jest tak istotne.

Jak skorzystać?

Aby aktywować tę funkcję wystarczy w aplikacji wybrać zakładkę: Moje konto -> Moje Community Traffic, a następnie zaznaczyć pole Moje Community Traffic.

Prywatność pod ochroną

W trosce o prywatność naszych użytkowników, funkcja Moje Community Traffic jest domyślnie wyłączona w aplikacji. Dopiero dobrowolna zgoda na nieanonimowe przetwarzanie danych o lokalizacji GPS jest równoznaczna z aktywacją tej funkcji. Zgodnie z regulaminem MCTnie przekazujemy żadnych informacji na temat lokalizacji użytkownika ani też wskazań prędkości podmiotom trzecim, w tym policji.

Jeśli nie masz jeszcze tej funkcji, zaktualizuj aplikację w sklepie Google Play.