naviexpert

Nawigacja Orange

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

Znajdź parking z Nawigacją Orange

Znajdź parking z Nawigacją Orange

Gdzie znajduje się najbliższy czynny parking w okolicy? Ile kosztuje? Czy można płacić kartą? Poznaj odpowiedzi z Nawigacją Orange.

Gdyby zapytać kierowców podróżujących po polskich drogach o to, co najbardziej ich irytuje podczas jazdy, to obok takich odpowiedzi jak: aroganckie zachowanie pozostałych użytkowników dróg, brak używania kierunkowskazu czy korki uliczne, usłyszymy również narzekania na problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego. Z odsieczą przychodzi Nawigacja Orange, która nie tylko skutecznie omija korki, ale także przyspiesza zaparkowanie auta.

Przede wszystkim wygoda

Jedną z licznych zalet Nawigacji Orange dostępnej na urządzeniach z systemem Android, jest wyświetlanie propozycji parkingów znajdujących się w najbliższej okolicy celu podróży. Miejsca parkingowe prezentowane są w opisie trasy oraz w szczegółach wybranego przez użytkownika punktu docelowego, umożliwiając kierowcy, dostęp do wyczerpujących informacji na temat podróży, jeszcze przed jej rozpoczęciem.

I tak, dzięki Nawigacji Orange dowiemy się m.in. o odległości do najbliższego parkingu, typie miejsca parkingowego, dniach i godzinach jego otwarcia, a w przypadku parkingu płatnego – koszcie postoju oraz dostępnych formach płatności.

Mapa parkingów w Nawigacji Orange

Nawigacja Orange umożliwia również szybkie wyszukanie parkingu w trakcie nawigacji dzięki funkcji prezentacji wyników wyszukiwania na mapie. Przy zbliżaniu się do celu wystarczy wybrać opcję „Znajdź parking”, a aplikacja sama zaproponuje te znajdujące się najbliżej.

Powyższa funkcjonalność nie tylko odczuwalnie skróci czas podróży, ale także pomoże zaoszczędzić jej użytkownikom niezdrowych emocji związanych z szukaniem parkingu zarówno w dużych miastach, jak i poza nimi.