naviexpert

Nawigacja Orange

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

Slow Road w Nawigacji Orange

Slow Road w Nawigacji Orange

Większość z nas po przymusowym pobycie w domu marzy o choćby krótkim wyjeździe za miasto i spędzeniu czasu w otwartej przestrzeni. To doskonała okazja, by poznać najpiękniejsze zakątki w okolicy lub dalszej części kraju. Z Nawigacją Orange bez problemu wybierzesz sprawdzoną destynację dzięki dostępnej kategorii POI – Slow Road.

Podróżowanie w duchu slow life

Sztuka uważnego życia to filozofia, która przekłada się na wszystkie aspekty codzienności. Slow life dotyczy także świadomego podróżowania. Widząc rosnące zainteresowanie tematem, dodaliśmy do Nawigacji Orange kategorię Slow Road. To projekt stworzony przez Mazda Motor Poland, który jest w istocie mapą wyjątkowych miejsc, nietypowych atrakcji turystycznych oraz urokliwych tras, dzięki którym na nowo odkryjesz radość z podróżowania.

Poznaj niezwykłe miejsca w Polsce

Nasz kraj jest pełen przepięknych miejsc. Szczególnie teraz, gdy podróżowanie za granicę jest utrudnione, warto pomyśleć o urlopie w Polsce. W Nawigacji Orange znajdziesz wygodną wyszukiwarkę, która pomoże wybrać destynację na wakacje lub długi weekend. Wystarczy wybrać kategorię POI Slow Road, lub wpisać konkretny punkt POI z bazy w pasku wyszukiwarki, by aplikacja wyświetliła listę dostępnych lokalizacji. Znajdują się tam nie tylko atrakcje przyrodnicze, ale także zabytki i baza noclegowa stworzona w duchu slow life. W nawigacji znajdziesz także dokładny opis danego miejsca i link do strony projektu z komentarzami oraz zdjęciami autorów.

Planujesz dłuższą trasę? Świetnie! W Nawigacji Orange dostępne są również trasy jednodniowe Slow Road. Wpisując w wyszukiwarce Nawigacji Orange – np. trasa w zakolach warty – w wynikach wyszukiwania pojawią się punkty, przez które trasa prowadzi. Punkty te zostały oznaczone literami alfabetu. Na start wybierz punkt A, gdy do niego dotrzesz i będziesz chciał kontynuować podróż, kliknij następny, oznaczony literą B, i tak dalej…

Podróżuj tak jak lubisz! Z Nawigacją Orange

Jeśli pragniesz odpocząć od napiętej atmosfery miasta oraz uciec od natłoku newsów, statystyk i prognoz, postaw na podróż z Nawigacją Orange. Nasza aplikacja zagwarantuje, że każdy wyjazd będzie udany, a ustalona z góry trasa obfitować będzie w atrakcje. Slow Road otwiera zupełnie nowe możliwości – to zwiedzanie bez pośpiechu i świadoma, zaplanowana podróż zoptymalizowana pod kątem Twoich potrzeb. Dzięki temu nie musisz zastanawiać się nad każdym przystankiem, noclegiem czy planem zwiedzania, a skupić się na przeżywaniu podróży tu i teraz. Poznaj wszystkie możliwości Nawigacji Orange.

Poniżej dostępna w nawigacji lista tras jedno i wielodniowych.

Szerokości!

Trasy jednodniowe

Dolnośląskie:

Kujawsko-pomorskie

Lubelskie:

Łódzkie:

Małopolskie:

Mazowieckie:

Podkarpackie:

Podlaskie:

Pomorskie:

Śląskie:

Świętokrzyskie:

Warmińsko-mazurskie:

Wielkopolskie:

Zachodniopomorskie:

Trasy wielodniowe

Dolnośląskie:

Kujawsko-pomorskie:

Lubelskie:

Lubuskie:

Łódzkie:

Małopolskie:

Mazowieckie:

Opolskie:

Podkarpackie:

Podlaskie:

Pomorskie:

Śląskie:

Świętokrzyskie:

Warmińsko-mazurskie:

Zachodniopomorskie:

Slow Road to także pojedyncze, tzw. „miejsca slow”, takie jak pomniki przyrody, zabytkowe folwarki, wioski, muzea czy zamki, które będą dodatkowym urozmaiceniem wyjazdu.