naviexpert

Nawigacja Orange

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

Odkorkuj sobie ferie zimowe z Nawigacją Orange

Odkorkuj sobie ferie zimowe z Nawigacją Orange

Pierwszą turę ferii w górach rozpoczynają województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie i wielkopolskie. To czas wzmożonych wyjazdów na zimowy wypoczynek. Podpowiadamy, które drogi wybrać, aby uniknąć korków oraz gdzie można spodziewać się radarów i kontroli drogowych.

NaviExpert, dostawca Nawigacji Orange, sprawdził jak wyglądają warunki drogowe na najpopularniejszych trasach dojazdowych do górskich miejscowości i ośrodków narciarskich.

Przygotowując się do wyprawy na południe Polski, pamiętajmy, żeby nie jechać na pamięć. Trasy, które przemierzaliśmy w zeszłym sezonie, mogą się różnić od obecnego stanu rzeczy.

Przykładowo, na trasie Warszawa-Zakopane spotkać można 8 fotoradarów i 14 możliwych kontroli. Rekordzistą jest droga Gdańsk-Zakopane, gdzie znajduje się aż 16 radarów i 20 kontroli! O ile fotoradary zlokalizowane są od dłuższego czasu w ściśle określonych miejscach, o tyle kontrole drogowe mogą zmieniać swoje lokalizacje. Ostrzeżenia przed możliwością kontroli podawane są w Nawigacji Orange na bieżąco, w trakcie jazdy, dzięki czemu można uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki w postaci mandatu.

Szybciej do celu

Szukając rozwiązania którędy jechać w góry, warto wspierać się nawigacją, która poinformuje o problemach na drodze i wskaże alternatywną trasę.

Zachęcamy też, aby przed wyjazdem sprawdzić przebieg drogi na traffic.naviexpert.pl lub podczas podróży korzystać z Nawigacji Orange, która pomoże w doborze najlepszej trasy oraz znajdzie wolne miejsce parkingowe, gdy już dotrzemy do celu.

Trasy rekomendowane przez  Nawigację Orange z większych aglomeracji do najpopularniejszych zimą miejscowości turystycznych* 

Gdańsk:

gdańsk

Kraków:

krakow

Łódź:

lodz

Poznań:

poznan-7

Warszawa:

warszawa

Wrocław:

wroclaw

Zielona Góra:

zielona

*Dane z czwartku 10 stycznia, godziny popołudniowego szczytu

Bądź na bieżąco i testuj Nawigację Orange przez 30 dni za darmo!

Szerokiej drogi!