naviexpert

Nawigacja Orange

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

Nie stój w korkach! Nawigacja Orange Ci w tym pomoże

Nie stój w korkach! Nawigacja Orange Ci w tym pomoże

Korki należą do najbardziej nielubianych przez kierowców sytuacji na drodze. Nic dziwnego! Każda minuta spędzona w stojącym sznurze samochodów oddala nas od celu i sprawia, że rośnie nasza frustracja i stres. Istnieją jednak sposoby, aby sprytnie je ominąć. Jak tego dokonać? Wystarczy pobrać najnowszą wersję Nawigacji Orange, dostępną dla użytkowników Androida w sklepie Google Play.

Nowa wizualizacja kolorów dla jeszcze lepszej nawigacji!

Dotychczas stosowana w aplikacji kolorystyka była bardzo bogata, a kierowcy mogli zorientować się jak, wygląda sytuacja na wszystkich głównych drogach w kraju. Słuchając Waszych sugestii, zdecydowaliśmy się wprowadzić zmiany, które mają ułatwić korzystanie z aplikacji.

Jakich zmian możecie się spodziewać?

W nowej wersji skupiliśmy się na przedstawieniu korków, które pojawiają się na wybranej przez Was trasie, a także dostępnych trasach alternatywnych. Sprawi to, że mapa będzie lepiej czytelna, a tym samym pozwoli jeszcze płynniej dotrzeć w miejsce docelowe. Zmienią się także kolory przedstawiania sytuacji na drodze:

  • Niebieski – trasy wyróżnione tym kolorem oznaczają, że ruch na drodze odbywa się płynnie i nie ma zatorów.
  • Żółty – kolor ten sygnalizuje, że na trasie mogą pojawić się niewielkie utrudnienia i zatory.
  • Jasnoczerwony – gdy zauważysz ten kolor, możesz spodziewać się korków na drodze.
  • Ciemnoczerwony – widząc taki kolor, musisz przegotować się na duże utrudnienia w ruchu i spore korki.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Wam wygodnej i komfortowej podróży. Mamy nadzieję, że nowe udogodnienia w Nawigacji Orange sprawią, że przemieszczanie się samochodem będzie jeszcze przyjemniejsze, a przede wszystkim płynne. Wiemy jednak, że nie wszyscy lubią zmiany, dlatego dla tych z Was, którzy przyzwyczaili się do starej wersji, pozostawiliśmy możliwość przełączenia się na stary widok. W tym celu wystarczy wejść w zakładkę  Ustawienia -> Ustawienia trasy -> Prezentacja korków w trakcie nawigacji.

Szerokości!