naviexpert

Nawigacja Orange

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

Nawiguj do celu bez korków i mandatów za 12,99 zł miesięcznie!

Nawiguj do celu bez korków i mandatów za 12,99 zł miesięcznie!

Pełnowartościowa Nawigacja Orange Optima może być Twoja już za 12,99 zł / 30 dni. A może wolisz ją za darmo?

Pobudki kierujące osobami poszukującymi aplikacji nawigacyjnych bywają rozmaite. Jedni szukają nawigacji ostrzegającej przed fotoradarami, inni rozglądają się za taką, która pozwoli ominąć korki oraz uwzględni aktualną sytuację na drodze. Są i tacy, którzy obok funkcji nawigowania widzieliby prezentację ograniczeń prędkości obowiązujących na danym odcinku drogi.

Nawigacja Orange Optima oferuje wszystkie te funkcjonalności w jednej aplikacji. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wszechstronność, profesjonalizm oraz przede wszystkim – wygodę.

Dzięki Nawigacji Orange Optima nie tylko korzystasz z tras omijających korki i remonty, ale także masz dostęp do ostrzeżeń CB o fotoradarach, kontrolach drogowych, niebezpiecznych miejscach czy wypadkach, alertów sygnalizujących przekroczenie dozwolonej na danym odcinku prędkości oraz codziennie aktualizowanych map.

Ale na tym nie koniec. Nawigacja Orange Optima to także:

– porównanie tras alternatywnych na mapie

– ekran HUD – nieoceniony do nawigacji nocą

– bogata baza użytecznych miejsc POI,

– intuicyjny interfejs, zapewniający szybki dostęp do najważniejszych opcji,

– Asystent Pasa Ruchu ułatwiający poruszanie się po skrzyżowaniach w największych miastach w Polsce,

– adresy punktowe (alfanumeryczne) i obrysy budynków,

– funkcja wysyłania za pośrednictwem SMS szacowanego czasu dotarcia do celu, do wybranych kontaktów znajdujących się w telefonie.

A to i tak nie wszystkie jej możliwości 🙂

Darmowy test nawigacyjny? Obowiązkowo!

Dla wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem skuteczności Nawigacji Orange Optima w praktyce mamy dobrą wiadomość – przy pierwszym uruchomieniu 30-dniowego cyklicznego abonamentu na danym numerze abonenckim dla opcji  Premium oraz Optima Nawigacji Orange, można testować aplikację, aż przez 30 dni za darmo!

Nawet jeśli skorzystałeś już kiedyś z naszej usługi i zużyłeś bezpłatny test nawigacji, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić to ponownie. A jeśli wciąż targają Tobą wątpliwości, to mamy nadzieję, iż darmowy transfer danych internetowych w aplikacji oraz miesięczny dostęp do nawigacji w wysokości 12,99 zł (z VAT) całkowicie je rozwieje 🙂

Ale to nie wszystko! Jeśli często korzystasz z nawigacji proponujemy plany taryfowe z 90 dniami bezpłatnego dostępu do Nawigacji Orange. A wybierając plan Smart Plan LTE otrzymasz dostęp do Nawigacji Orange Optima w pakiecie, bez żadnych dodatkowych opłat.

Więcej informacji na temat Nawigacji oraz dostępnych planów taryfowych znajdziesz na stronie: www.orange.pl/nawigacja-orange

Szerokiej drogi z Nawigacją Orange!