naviexpert

Nawigacja Orange

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

Nawigacja Orange – Twój drogowy asystent

Nawigacja Orange – Twój drogowy asystent

Przekonaj się ile czasu możesz zyskać nie stojąc w korkach, nie tylko od święta.

Nie tylko wakacyjny wyjazd czy służbowa podróż, to powody dla których warto sięgnąć po nawigację. Nawigacja Orange to aplikacja, z której opłaca się korzystać także na co dzień. Dlaczego? Poza tym, że aktualne mapy masz zawsze pod ręką, to jeszcze ominiesz korki oraz z wyprzedzeniem dowiesz się o tym co się dzieje na drodze. Dzięki temu remonty nie będą dla Ciebie żadnym zaskoczeniem, znalezienie miejsca parkingowego stanie się czystą formalnością, a także zapomnisz o mandatach.

Sprzymierzeniec w walce z korkami

Nawigacja Orange korzystając z zaawansowanych algorytmów wie jak omijać korki. Anonimowe informacje o prędkościach z jakimi poruszają się samochody na poszczególnych odcinkach napływają od samych użytkowników Nawigacji Orange oraz systemu NaviExpert, a także profesjonalnego monitoringu floty. Jeśli więc na wybranym odcinku drogi nawigacja wykryje niższą prędkość, omija go i wytycza trasę alternatywną. Efekt? Podróżujesz do celu bez korków i znasz czas dojazdu jeszcze przed wyruszeniem w drogę.

Sojusznik w jeździe bez mandatów

Nawigacja Orange to także dostęp do informacji o fotoradarach, kontrolach drogowych czy niebezpiecznych miejscach i wypadkach oraz alertów dotyczących obowiązujących ograniczeń prędkości. Dzięki zgłoszeniom CB od innych kierowców o aktualnej sytuacji na drodze oraz alertom towarzyszącym przekroczeniu dozwolonej prędkości możesz być spokojny o to, że na drodze absolutnie nic, ani nikt Cię nie zaskoczy.

Zwolennik zawsze aktualnych map

Aplikacja działając w trybie online korzysta z codziennie aktualizowanych map, uwzględniających najnowsze odcinki dróg, trwające remonty oraz obowiązujące zmiany w organizacji ruchu. Z Nawigacją Orange zapomnisz o konieczności samodzielnego aktualizowania map za dodatkową opłatą.

Entuzjasta gadżetów

Nawigacja Orange wyposażona jest także w ekran HUD, który dzięki odbiciu lustrzanemu, prezentuje na przedniej szybie auta informacje o najbliższym manewrze, odległości do niego, a także obowiązujące na danym odcinku ograniczenie prędkości i aktualną prędkość pojazdu.  Ten tryb przyda się zwłaszcza kierowcom często podróżującym w nocy.

Nawigacja Orange to także:

– informacje o strefach płatnego parkowania

– bogata baza użytecznych miejsc, tzw. punktów POI,

– intuicyjny interfejs, zapewniający szybki dostęp do najważniejszych opcji,

– asystent Pasa Ruchu ułatwiający poruszanie się po skrzyżowaniach w największych miastach w Polsce,

– adresy punktowe (alfanumeryczne) i obrysy budynków,

– funkcja wysyłania za pośrednictwem SMS szacowanego czasu dotarcia do celu do wybranych kontaktów znajdujących się w telefonie.

Jeśli więc jeszcze nie korzystasz z Nawigacji Orange, pobierz aplikację już dziś i przetestuj przez miesiąc za darmo, by przekonać się ile czasu, stresu i pieniędzy możesz zaoszczędzić. Nie musisz się martwić dodatkowymi kosztami, bowiem w Nawigacji Orange transfer danych w aplikacji masz zawsze za 0 zł 🙂

Więcej informacji na temat Nawigacji oraz dostępnych planów taryfowych znajdziesz na stronie: www.orange.pl/nawigacja-orange

Szerokiej drogi!