naviexpert

Nawigacja Orange

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

5 powodów, dla których Nawigacja Orange okaże się niezastąpiona na ferie

5 powodów, dla których Nawigacja Orange okaże się niezastąpiona na ferie

W planie urlop zimowy, a oczyma wyobraźni widzisz siebie w roli bohatera w swoim aucie? Sprytnie! Tylko przypadkiem nie ulegnij pokusie jazdy na pamięć i upewnij się, że masz aktywną Nawigację Orange.

Menu > Sklep > Nawigacja Polska miesiąc za darmo

Dlaczego? Oto co najmniej 5 powodów, dla których warto ją włączyć.

1.Setki kilometrów świeżutkiego asfaltu… i nie tylko!

W samym tylko grudniu 2019 w Nawigacji Orange nanieśliśmy ponad 140 km nowych odcinków dróg ekspresowych! Wszystko po to, żebyś mógł do celu dojechać jeszcze szybciej. Przecież nikt z nas nie chciałby po spędzeniu w aucie pięciu godzin, dowiedzieć się, że kilka dni wcześniej GDDKiA oddała do użytku nowy odcinek drogi skracający podróż o dobrą godzinę, co Tobie umknęło. Każdego dnia aktualizujemy też informacje o remontach i zmianach organizacji ruchu. Tylko 2019 roku wdrożyliśmy ich niemal 33 tys.!

2. Doniesienia medialne o korkach i remontach

„Ogromne korki w Małopolsce”, „Wielokilometrowe korki na zakopiance”, „Przejazd z Zakopanego do Krakowa trwał 4 godziny!”.  To znane nam wszystkim tytuły, które regularnie pojawiają się w mediach podczas zimowych ferii. Nie obiecujemy, że z Nawigacją Orange zupełnie zapomnisz o korkach, ale gwarantujemy, że ominiesz te największe! Tylko w okresie świąteczno-noworocznym wybierając odpowiednią trasę na odcinku Kraków-Zakopane można było dojechać na miejsce szybciej o pół godziny! Z nami dowiesz się, na którą trasę warto postawić.

3. Baza danych – czyli nawigacja bez zbędnych nerwów

Co poza korkiem może Cię niemile zaskoczyć w podróży? Wszystko. Objazd, przez który stracisz cenne chwile błogiego wypoczynku, nieplanowane spotkanie z drogówką, wypadek na trasie, a nawet zapchany parking pod wyczekiwaną przez Twoich najbliższych atrakcją turystyczną.  Siłą Nawigacji Orange są dane i ich ogromna ilość. Tylko w 2019 roku użytkownicy nawigacji zgłosili blisko 6 mln ostrzeżeń o fotoradarach, kontrolach, wypadkach czy niebezpiecznych miejscach. Od lat jesteśmy też największą bazą parkingów w Polsce.

4. Tryb „żeby tak wszystko zobaczyć”

Zanim wyruszysz na urlop, zajrzyj do… ustawień nawigacji! Wybierz w części dotyczącej mapy kategorie POI, które aplikacja będzie wyświetlać na mapie podczas jazdy. Dostępne są takie kategorie jak turystyka/rekreacja, krajobraz, rozrywka czy gastronomia. Wartą uwagi opcją jest także zbiór oryginalnych tras i miejsc w ramach SlowRoad.  Chcesz odwiedzić kilka miejsc naraz podczas zbliżających się ferii? Zamiast czasochłonnego studiowania map, lub surfowania po internecie skorzystaj po prostu z darmowej opcji optymalizowania kolejności punktów na trasie.

5. Postaw na bezpieczeństwo

Jeśli wybierasz się na ferie, to zapewne na pokładzie swojego auta masz dodatkowe powody, dla których warto zadbać o bezpieczną podróż. I tutaj Nawigacja Orange pomoże graficznymi i głosowymi informacjami o limitach prędkości na poszczególnych odcinkach dróg. Pamiętaj też o możliwości nagrania głosu bliskiej osoby z komunikatem zachęcającym do zdjęcia nogi z gazu. Być może okaże się, że głos drugiej połówki mówiący „Kochanie, zwolnij” okaże się bliższy Twemu sercu niż wiedźmin Geralt zachęcający do tego, byś ściągnął cugle 😉

Sprawdź terminy ferii zimowych 2020 dla poszczególnych województw.

Szerokości!