Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

14.06.2022

NaviExpert dla getne.pl – ważne informacje

Wakacje wystartowały, a wraz z nimi nasza wakacyjna promocja! Mogą jednak skorzystać z niej użytkownicy aplikacji pobranych z Google PlayApp Store lub App Gallery.

Od kilku lat nie rozwijamy już wersji aplikacji pobranej z getne.pl, a zależy nam na tym, aby użytkownicy NaviExpert korzystali z wszystkich możliwości, które daje nasza nawigacja. Z tego powodu abonamenty w promocyjnych cenach nie będą dostępne w sklepie na Allegro. W ciągu najbliższych miesięcy zakup abonamentu nawigacyjnego dla wersji pobranej z getne.pl przestanie być także możliwy poprzez naszą stronę www

Jeśli więc chcesz skorzystać z 20% rabatu, przenieś swoje konto do aplikacji pobranej z jednego z oficjalnych marketów z aplikacjami na Twoim telefonie. Liczymy na Twoje zrozumienie i dalszą współpracę. Aby jednak to było możliwe – prosimy o migrację konta do Google Play.

Jak szybko i sprawnie przenieść konto z wersji getne.pl na Google Play?

  • Pobierz NaviExpert z Google Play,
  • napisz do nas na adres: obsluga@naviexpert.pl lub zadzwoń na infolinię: 693 331 723,
  • podaj ID użytkownika z aplikacji z getne.pl – NaviExpert L (Moje konto > Mój profil) oraz adres e-mail, na jaki zarejestrowałeś się w NaviExpert z Google. 

Przeniesiemy wszystkie Twoje usługi wraz z historią tras oraz ulubionymi punktami za Ciebie! A w razie jakichkolwiek niejasności – przeprowadzimy Cię przez proces rejestracji 🙂

Co zyskasz zamieniając NaviExpert L na NaviExpert z Google Play?

1. Dostęp do najnowszych funkcji w aplikacji

Bądź na bieżąco z nowościami w NaviExpert oraz korzystaj ze wszystkich funkcji, jakie daje aplikacja na systemie Android. Ocena stylu jazdy wraz ze wskaźnikiem Skupienie oraz spersonalizowanymi wskazówkami dla kierowcy nowa odsłona mapy w nawigacji czy współpraca z Android Auto – to tylko niektóre ze zmian wprowadzonych w aplikacji w ciągu ostatnich miesięcy.

2. Promocję, jedną z wielu!

Wakacyjne wyjazdy, dotkliwe ceny paliw oraz surowsze kary dla kierowców, to dobra okazja by kupić roczny abonament NaviExpert Polska lub NaviExpert Polska i Europa 20% taniej. Więcej na temat promocji oraz tego, dlaczego warto z niej skorzystać przeczytasz tutaj.

3. Program lojalnościowy

Masz za staż” – możliwość zakupu kolejnego abonamentu rocznego na NaviExpert po niedostępnym nigdzie indziej 30% rabacie.

  • NaviExpert Polska 1 rok w cenie 69 zł zamiast 99 zł
  • NaviExpert Polska i Europa 1 rok w cenie 99 zł zamiast 149 zł

Więcej na temat programu przeczytasz tutaj.

4. Wygodne metody płatności

Kupuj jak chcesz! Teraz, poza standardowymi metodami płatności dostępnymi w Google Play, za abonament zapłacisz także:

  • przelewem bankowym – mając do wyboru 17 najpopularniejszych banków,
  • BLIK-iem – wpisując kod BLIK z aplikacji banku i potwierdzając transakcję PIN-em,
  • kartą płatniczą – uzupełniając wymagane informacje dotyczące karty VISA lub MasterCard.

5. Fakturę VAT na życzenie

Nabyłeś abonament nawigacyjny i chcesz otrzymać fakturę za zakup? Nic prostszego! Kliknij w adres: obsluga@naviexpert.pl, który otrzymasz od nas w mailu potwierdzającym zakup, dokonany jedną z nowych form płatności.  Następnie uzupełnij dane, które mają znaleźć się na fakturze i… tyle! W ciągu doby, drogą elektroniczną, otrzymasz pożądany dokument.

6. Prostą identyfikację konta

Przypomnij sobie ile razy w pośpiechu szukałeś swojego ID, aby zalogować się do konta lub podczas kontaktu z naszym Biurem Obsługi. Zapomnij o tych danych i wykorzystaj swój adres e-mail oraz ustaw własne hasło lub wygodnie zaloguj się przez konto Google, lub Facebook.

Czekamy na Twój kontakt!

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Może zainteresuje Cię też

19.07.2022 | Co nowego?

NaviExpert na Android Auto w Google Play

04.07.2022 | badania NaviExpert

Czy wyższe ceny benzyny robią wrażenie...

14.06.2022 | Aktualności drogowe

Droga droga na wakacje? Podpowiadamy,...

09.06.2022 | Nawigacja NaviExpert

Polacy za kółkiem. Jak wypadamy na...

14.04.2022 | Nawigacja NaviExpert

Zapraszamy Cię do alfa testów NaviExpert...

05.04.2022 | Nawigacja NaviExpert

Dzień Grzeczności za Kierownicą. Jak...