facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

28.04.2021

Daj się przenieść do Google Play i kup NaviExpert 30% taniej!


Brak pomysłu na weekend majowy? NaviExpert inspiracje do podróży w stylu slow oraz umożliwia zakup rocznych abonamentów 30% taniej!

Majówkowa promocja jest już dostępna w NaviExpert na systemie Android, dla aplikacji pobranej ze sklepu Google Play, oraz w App Store, dla systemu iOS. Aby skorzystać z niej na getne, możesz kupić w naszym oficjalnym sklepie na Allegro kod na nawigację.

Zachęcamy Cię jednak do przeniesienia konta do Google Play, a w zasadzie  – pozwól, by nasi konsultanci zrobili to za Ciebie. Dlaczego? Już wyjaśniamy. 

Pozostając w getne.pl niestety nie masz (i nie będziesz mieć) dostępu do najnowszej wersji aplikacji. Ta jest i będzie udostępniana w Google Play. Tak, jak informowaliśmy niedawno, ze względu na coraz mniejszą liczbę użytkowników korzystających z wersji aplikacji getne.pl oraz liczne ograniczenia związane z instalowaniem aplikacji z tzw. “nieznanych źródeł”, podjęliśmy trudną decyzję o zaprzestaniu dalszego rozwoju aplikacji dla kanału getne.pl.

Jak dać się przenieść? 

  1. Pobierz NaviExpert z Google Play 
  2. Napisz do nas na adres: obsluga@naviexpert.pl
  3. W treści maila podaj ID użytkownika z aplikacji z getne.pl – NaviExpert L (Moje konto > Mój profil) oraz adres e-mail, na jaki zarejestrowałeś się w NaviExpert z Google.

Przeniesiemy wszystkie Twoje usługi wraz z historią tras oraz ulubionymi punktami za Ciebie. Zajmie nam to chwilę, a Ty w tym czasie możesz skorzystać z 30-procentowego rabatu

Promocję na majówkę potrwa w dniach 28.04. – 5.05.2021. Jeśli chcesz z niej skorzystać, nie czekaj na potwierdzenie przeniesienia Twojego konta przez nasze Biuro Obsługi Klienta. Mnogość zapytań oraz weekend majowy mogą spowodować, że wiadomość od BOK dostaniesz dopiero po zakończeniu promocji. Ale bez obaw! Kupiony przez Ciebie abonament w Google Play będzie czekał na aktywację na nowym koncie. Do czasu przeniesienia usługi z getne przez BOK będziesz mógł korzystać z dotychczasowych usług i ulubionych punktów na starym koncie.

Dlaczego warto się przenieść? 

1. Dostęp do najnowszej i stale rozwijanej wersji aplikacji

Nie zostawaj w tyle! Bądź na bieżąco z nowościami w NaviExpert oraz korzystaj z wszystkich funkcji, jakie daje aplikacja na systemie Android. To właśnie w wersji ze sklepu Google Play korzystasz z najnowszej dostępnej wersji aplikacji i jesteś zawsze na czasie – i na czas.

2. Promocja – jedna z wielu!

Skorzystaj z promocji na majówkę i kup roczny abonament NaviExpert Polska lub NaviExpert Polska i Europa z 30-procentowym rabatem! Promocja potrwa tylko tydzień – od 28 kwietnia do 5 maja, do godz. 20.00. To tylko jeden z kilku „benefitów” finansowych, które czekają na Ciebie w NaviExpert z Google Play.

3. Dogodne formy płatności

Kupuj jak chcesz! Teraz, poza standardowymi metodami płatności dostępnymi w Google Play, za abonament zapłacisz także:

  • BLIK-iem – wpisując kod BLIK z aplikacji banku i potwierdzając transakcję PIN-em,
  • przelewem bankowym – mając do wyboru 17 najpopularniejszych banków,
  • kartą płatniczą – uzupełniając wymagane informacje dotyczące karty VISA lub MasterCard.

4. Faktura VAT na życzenie

Nabyłeś abonament nawigacyjny i chcesz otrzymać fakturę za zakup? Żaden problem! W mailu potwierdzającym zakup znajdziesz adres: obsluga@naviexpert.pl – wystarczy, że w niego klikniesz, uzupełnisz wymagane dane i… gotowe! Faktura trafi do Twojej skrzynki mailowej w ciągu 24h. 

5. Wygodna identyfikacja konta

Ile razy szukałeś w pośpiechu swojego ID przy logowaniu do konta lub podczas kontaktu z naszym Biurem Obsługi? Zapomnij o tych danych. Od teraz będziesz mógł wykorzystać swój adres e-mail i ustawić własne hasło lub wygodnie zalogować się przez konto Google, lub Facebook.

Do zobaczenia w Google Play!


Może zainteresuje Cię też

25.03.2021 | Nawigacja NaviExpert

Sprawdź, czy korzystasz ze wszystkich...

18.01.2021 | Nawigacja NaviExpert

2020 w pigułce – zobacz, co działo...

11.01.2021 | Konkursy

Wyniki konkursu „Urodzinowa fotoksiążka...

18.12.2020 | Konkursy

Wygraj szkolenie na torze i bony na paliwo

27.11.2020 | Android

Przejdź do Google Play i skorzystaj...

03.11.2020 | Bez kategorii

Przejdź do Google Play i świętuj z...