Oferta dla firm i instytucjiO nasBiuro prasoweKontaktPomoc

Nawigacja w telefonie testy, opinie i recenzje NaviExpert

Motor

NaviExpert najlepszą nawigacją! Kolejne zwycięstwo w testach

"Wyniki testu nawigacji tygodnika Motor pokazały, że NaviExpert jest najlepszym pomocnikiem w omijaniu korków. Redakcja tygodnia Motor przeprowadziła test skuteczności pięciu nawigacji online w czterech miastach: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Samochody testowe miały do pokonania stosunkowo krótkie odcinki drogi, ale z powodu zakorkowanych ulic trzeba było wykazać się dużą pomysłowością w planowaniu trasy."

Auto Moto

NaviExpert znów liderem testu!

"W czerwcowym numerze miesięcznika Auto Moto testowano 5 aplikacji. NaviExpert znów okazał się najlepszym doradcą w odnajdywaniu najszybszej drogi do celu na wszystkich etapach!"

Antyradio

NaviExpert najlepiej omija miejskie korki!

"W III edycji Wielkiego Testu Nawigacji redaktorzy Antyradia i Auto Świata sprawdzili Która nawigacja najlepiej radzi sobie z trudnymi miejskimi warunkami. Wzięli pod lupę popularne nawigacje na telefony komórkowe - AutoMapę, Google Maps, NaviExpert i Nokia Maps. NaviExpert wygrał z AutoMapą i zdeklasował nawigacje światowych gigantów - Google i Nokia".

Benchmark.pl

Omijanie korków to jedna z tych rzeczy, które NaviExpertowi wychodzą najlepiej”

Źródło: Benchmark.pl

CHIP

"Era post PC może zaważyć na przyszłości przesympatycznych, małych urządzonek, jakimi są nawigacje GPS. Każda platforma tabletowa lub smartfonowa ma przyzwoite oprogramowanie do map. Więc… po co dodatkowe urządzenie?"

Źródło: CHIP

Mobility

  • NaviExpert w Mobility - strona 1
  • NaviExpert w Mobility - strona 2

"Czy nawigacja on-line ma szansę wyprzeć z rynku tradycyjne systemy z mapami zapisanymi w pamięci urządzenia? Jeżeli nawet jeszcze nie, to NaviExpert jest na dobrej drodze, by odebrać użytkowników producentom tradycyjnych nawigacji. Program w wersji 6 wprowadza kilka interesujących nowości."

Źródło: Mobility

Auto Świat Poradnik

  • NaviExpert w AutoŚwiat - strona 1
  • NaviExpert w AutoŚwiat - strona 2

"W czasach, gdy każdy może pozwolić sobie na telefon z GPS-em, warto zapytać, czy jeszcze jedno urządzenie elektroniczne – typowy samochodowy GPS – ma wciąż rację bytu. Nawigacja w komórce może sprawdzać się o wiele lepiej niż ładne, fabrycznie zabudowane, ale beznadziejnie działające wyposażenie auta"

Źródło: AutoŚwiat

Auto Świat

NaviExpert zwycięzcą testu Auto Świat

"Drugą edycję wielkiego testu nawigacji, w którym wzięła udział redakcja "Auto Świata", zorganizowało warszawskie Antyradio. Od poniedziałku do piątku przemierzaliśmy różne trasy, by sprawdzić, z którą nawigacją można dojechać do celu najłatwiej i w najkrótszym czasie. Oprócz dziennikarzy Antyradia i „AŚ” w teście uczestniczyli także słuchacz radia oraz taksówkarz"

Źródło: AutoŚwiat