Oferta dla firm i instytucjiO nasBiuro prasoweKontaktPomoc

15 gru 2015

Administrator Linux

NaviExpert Sp. z o.o. to lider polskiego rynku nawigacji GPS działającej na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety. W związku z rozwojem i realizacją nowych projektów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Administrator Linux.

Miejsce pracy: Poznań

Stanowisko: Administrator Linux

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • praca nad utrzymaniem serwerów Linux: aktualizacja oprogramowania, konserwacja usług, analiza incydentów wpływających na dostępność systemu produkcyjnego
  • projektowanie, utrzymanie oraz optymalizacja infrastruktury
  • administracja bazami danych: PostgreSQL
  • dbanie o bezpieczeństwo sieciowe
  • wdrażanie oprogramowania: Java, Apache Tomcat
  • rozwój narzędzi związanych z monitorowaniem dostępności systemu produkcyjnego
  • wysokowydajne środowisko rozproszone serwerów nawigacji mobilnej - optymalizacja maszyny wirtualnej Java

Wymagania:

  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, silna motywacji do nauki
  • bardzo dobra praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux, mile widziana znajomość systemu CentOS
  • bardzo dobra znajomość na poziomie administratorskim bazy danych: PostgreSQL
  • dobra znajomość przynajmniej jednego serwera http: Apache httpd/nginx, mile widziana znajomość load balancerow Squid/HAProxy
  • umiejętność tworzenia skryptów w języku bash, mile widziana znajomość wysokopoziomowych języków skryptowych Python, Perl, Groovy, Scala
  • znajomość zagadnień związanych z wybranymi technologiami IT: PHP, Elasticsearch, ReactiveX, Hystrix, Netty, Jetty

Oferujemy:

    • stałe wsparcie zgranego zespołu i przyjazną atmosferę
    • ambitne zadania, możliwości poszerzania wiedzy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • prywatną opiekę medyczną
    • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku aplikacji mobilnych

    Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@naviexpert.pl

    W tytule maila prosimy podać nazwę aplikowanego stanowiska pracy. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 nr 133, poz.883)". Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    O NaviExpert

    NaviExpert to dostawca nawigacji na smartfony i tablety, oferującej wszystkie funkcje standardowej nawigacji oraz szereg możliwości dostępnych wyłącznie online, takich jak omijanie korków czy ostrzeżenia CB. Spółkę utworzyli w połowie 2005 r. wieloletni pracownicy naukowi Instytutu Informatyki Politechniki Poznańskiej. Firma pozyskała inwestora typu Venture Capital, którym jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych MCI Management S.A. Firma współpracuje z wiodącymi operatorami telefonii komórkowej Orange, Play, Plus, T-Mobile.

    15 gru 2015

    Więcej.

    22 paź 2015

    Product Manager

    Miejsce pracy: Poznań lub Warszawa

    Więcej.