Wróć
Telefon - prosto do celu

Nawigacja w telefonie. Gdziekolwiek jesteś. Dokądkolwiek zmierzasz. Nawigacja w telefonie. Gdziekolwiek jesteś. Dokądkolwiek zmierzasz.

Nawigacja NaviExpert w telefonie to Twój osobisty przewodnik, z którym nigdy się nie zgubisz. Lokalizuje dokładnie Twoją pozycję na mobilnej mapie. Ty wyznaczasz cel podróży czyli adres lub użyteczne miejsce tzw. POI, a nawigacja precyzyjnie wskazuje Ci drogę za pomocą komunikatów graficznych i głosowych. Nieważne jak podróżujesz: samochodem, pieszo czy komunikacją miejską - nawigację masz zawsze pod ręką w swoim telefonie. Bogata oferta NaviExpert pozwoli spełnić oczekiwania każdego posiadacza telefonu komórkowego.

Potrzebujesz mapy w telefonie wystarczy bezpłatnie pobrać aplikację, aby korzystać z bogatych zasobów mobilnej mapy Polski i możliwości lokalizacji użytecznych miejsc, które możesz również udostępnić znajomym i przyjaciołom, wysyłając do nich SMSową navi wiadomość. Odnajdziecie się bez trudu!

Interesuje Cię wyłącznie miejski styl nawigacji. Abonament nawigacyjny NaviPlan Urban spełni oczekiwania miejskich odkrywców. Przemieszczanie się środkami komunikacji miejskiej i pieszo nigdy wcześniej nie było tak łatwe!

Potrzebujesz nawigacji samochodowej, aby sprawnie z pominięciem możliwych utrudnień dotrzeć do wybranego celu wybierz dowolny, dopasowany do Twoich potrzeb abonament nawigacyjny NaviPlan Polska i Europa. Podróżuj bez granic! Ponadto NaviExpert idealnie dopasowuje się do Twoich potrzeb. Wybierasz typ trasy, którą chcesz się przemieszczać samochodem /rekomendowana, najszybsza, głównymi, krótka, 4x4 lub ECO/. Sam decydujesz czy chcesz omijać płatne odcinki dróg, w jakim widoku 2D lub w 3D ma działać Twoja nawigacja, jakie warstwy mapy są dla Ciebie ważne, które kategorie POI mają się wyświetlać na ekranie. Możesz też wybrać głos lektora i wiele innych ustawień osobistych.

To wygodne i proste!

 

Telefon - aktualne mapy
Jazda z pominięciem korków i utrudnień

Sytuacja na drogach zmienia się dynamicznie. Aktualna mapa wraz z bieżącymi informacjami o stanie dróg to podstawa dobrej nawigacji. W NaviExpert to priorytet i dlatego zawsze jedziesz optymalną trasą dopasowaną do aktualnej sytuacji na drodze. System na bieżąco zbiera dane o prędkości poruszających się pojazdów – jest to możliwe dzięki technologii Community Traffic online. Na podstawie tych danych planowany jest przebieg trasy z pominięciem najbardziej zakorkowanych odcinków dróg. Poza tym NaviExpert posiada aktualną bazę utrudnień drogowych i fotoradarów. Dzięki temu:

Nie stoisz w korkach. Gdy na głównej drodze ruch jest powolny, Ty mkniesz bocznymi ulicami i skrótami wskazanymi przez nawigację. To rezultat działania innowacyjnej technologii Community Traffic online, która korzysta z anonimowych danych, pochodzących od wielotysięcznej społeczności użytkowników NaviExpert i profesjonalnego monitoringu floty ponad 40 tysięcy pojazdów w systemie AutoGuard. Dzięki temu dojeżdżasz do celu o 10-50% szybciej niż użytkownik standardowej nawigacji.

Nic Cię nie zaskoczy. Remonty, zamknięte drogi, zmiany w organizacji ruchu drogowego – nie musisz się martwić. Codzienna aktualizacja danych sprawia, że szerokim łukiem omijasz utrudnienia i bez problemów zmierzasz do celu podróży. W nawigacji NaviExpert najszybciej skorzystasz z nowo otwartych odcinków dróg. Warszawską S8 użytkownicy NaviExpert jeździli już po godzinie od jej otwarcia.

Nie zapłacisz mandatu za nadmierną szybkość. NaviExpert z wyprzedzeniem ostrzega o lokalizacji fotoradarów, miejsc częstych kontroli drogowych oraz niebezpiecznych punktach.

NaviExpert doskonale rozumie potrzeby kierowców! Dołącz do naszej społeczności!

 

Obejrzyj film "Nie stój w korkach"

 

Telefon - znajdziesz łatwo
Emapa sp. z o.o. gastronauci.pl - oceniamy restauracje noclegi noclegi HRS - Hotel Reservation Service
Tyle jest ciekawych miejsc, które możesz odkryć.

Restauracja z chińską kuchnią? A może po prostu – dobra pierogarnia? No i gdzie w pobliżu jest jakaś apteka? Gdziekolwiek jesteś – z łatwością trafisz we właściwe miejsce. NaviExpert ma obszerną bazę POI – ponad 300 tys. użytecznych miejsc, które znaleźć można z łatwością.

W bazie POI znajdziesz wszystko: stacje paliw, sklepy, urzędy, bankomaty, placówki służby zdrowia, restauracje i wiele innych interesujących miejsc. Większość z nich jest obszernie opisana, dzięki czemu znajdujesz dokładnie to, co chcesz – tam, gdzie aktualnie przebywasz lub gdzie wybierasz się w najbliższym czasie.
Dzięki wyszukiwarce kontekstowej jest to wyjątkowo proste. Wystarczy w menu „Szukaj”wpisać jedno słowo klucz lub jego skrót (np. paliwo, hamburger, szampon lub „resta”, „dworz”). Po chwili masz pełną listę pożądanych obiektów w najbliższej okolicy lub wybranym przez Ciebie miejscu w Polsce. Wybierasz sposób dotarcia do celu (pieszo, komunikacją miejską lub samochodem), znajdujesz, to co chcesz i wkrótce zajadasz się chińską zupą lub smakowitą porcją pierogów. O swojej lokalizacji powiadamiasz znajomych, kontrahentów lub współpracowników – umawiasz się na spotkanie, wysyłasz im SMS ze współrzędnymi GPS. Nie musisz niczego tłumaczyć; odnajdą Cię bez trudu – dzięki nawigacji NaviExpert!

Szybko wyszukujesz, łatwo lokalizujesz!

 

Dane POI pochodzą od dostawcy mapy – firmy Emapa sp. z o.o. oraz internetowych serwisów specjalistycznych: Gastronauci.pl, Eholiday.pl, e-sieci.pl

 

Telefon - w czasie wolnym
Życie pełne wyjątkowych wydarzeń.

Gdy tyle wokół się dzieje – zawsze jesteś na bieżąco! Jak najlepiej zaplanuj wolny czas!

Przed Tobą kilka wolnych godzin: czas, który warto ciekawie spędzić – w gronie najbliższych lub w towarzystwie znajomych. Koncert, kino, wydarzenie sportowe? Przecież dookoła tyle się dzieje: premiery teatralne, imprezy, wystawy, turnieje sportowe. Co wybrać? Dokąd pójść? Sprawdzisz to w jednej chwili. Wpisz tytuł filmu, na który chcesz się wybrać, nazwę zespołu muzycznego , którego jesteś fanem lub dyscyplinę sportu jakiej kibicujesz od lat.
Z NaviExpert to wyjątkowo proste!.

Wybierasz najnowszy film w najbliższym kinie i dajesz znać przyjaciołom. Nie ma ciekawych filmów? Znajdujesz klub jazzowy, w którym odbędzie się niezły koncert!
Wysyłasz znajomym SMS z lokalizacją punktu na mapie w telefonie, a NaviExpert prowadzi ich do wybranego przez Ciebie miejsca i wspólnie cieszycie się każdą chwilą.

Codzienna rutyna przełamana!

Dane POI o wydarzeniach pochodzą z internetowych serwisów Sybil.pl i Coigdzie.pl

 

sybil - Zabij nudę.Tysiące sposobów czeka. coigdzie.pl - najwięcej imprez i wydarzeń w coigdzie.pl

 

Telefon - miejski styl nawigacji
Swobodnie przez miasto – komunikacją miejską lub pieszo!

Pozwól sobie na wygodę! Zaplanuj trasę transportem publicznym i nawiguj do celu. NaviExpert to Twój miejski przewodnik!

Wystarczy aplikacja NaviExpert w telefonie i abonament nawigacyjny NaviPlan Urban, a nie zginiesz w miejskiej dżungli! Chcesz szybko dotrzeć na drugi koniec miasta? Wpisz w NaviExpert cel swojej podróży. W chwilę później masz gotowy plan całej trasy: najszybsze połączenia tramwajowe i autobusowe, kolejką miejską lub warszawskim metrem. Nawigacja podpowie Tobie też, którędy i jak możesz przejść pieszo zmieniając środek komunikacji. Poza tym znasz liczbę i lokalizację przystanków, przesiadek oraz estymowaną cenę biletów. Możesz śledzić swoją pozycję GPS podczas jazdy.

W tramwaju lub autobusie patrzysz przez okno. Masz kilka chwil, by przyjrzeć się miastu. Możesz w tym czasie szukać użytecznych miejsc, tzw. POI. W NaviExpert bez trudu znajdziesz interesujące Cię restauracje, sklepy, kluby, kina, wydarzenia kulturalne i sportowe. Mijasz teatr i po chwili sprawdzasz w nawigacji jego repertuar. Przejeżdżasz obok stadionu – zobacz kiedy mecz Twojej ulubionej drużyny!

Mkniesz przez miasto i cieszysz się swobodą!

Nawigacja środkami komunikacji miejskiej działa w oparciu o dane z serwisu jakdojade.pl i jest dostępna dla Bydgoszczy, Krakowa, Łodzi, Poznania, Szczecina, Trójmiasta, Torunia, Wrocławia i Warszawy. Wraz z rozwojem serwisu jakdojade.pl usługa będzie dostępna w kolejnych miastach w Polsce.

 

Obejrzyj film "Miejski styl nawigacji"

 

jakdojade.pl